رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

برگزاری جشنواره ملی «رویش» در شیراز

۰۹:۰۵ - ۲۰۱۵/۰۵/۱۰

برگزاری جشنواره ملی «رویش» در شیراز

معاون اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: ٥٣٣ کانون در جشنواره ملی رویش ثبت‌نام کردند و ٥٩٦ اثر دریافت و داوری شده و ٦٧ دانشگاه در نمایشگاه این جشنواره حضور دارند.

محمدهادی عسکری در حاشیه برگزاری جشنواره ملی «رویش» اظهار داشت: جشنواره رویش به منظور زمینه‌سازی برای تقویت فعالیت‌های جمعی دانشجویان در عرصه‌های فرهنگی، دینی، اجتماعی، هنری، ادبی و علمی طی روزهای ۲۰ الی ۲۲ اردیبهشت برگزار می‌شود.

وی شناخت و معرفی استعداد‌ها و خلاقیت‌های موجود در کانون‌ها را از دیگر اهداف برگزاری جشنواره دانست و افزود: شناسایی و انتخاب کانون‌های فرهنگی، هنری و اجتماعی برتر در سطح دانشگاه‌های کشور، شناسایی و انتخاب کارشناسان برتر، ارائه گزارش عملکرد معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در حوزه‌های فرهنگی، هنری و اجتماعی و غیره از دیگر اهداف جشنواره رویش است.

معاون اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم درباره حوزه‌های این جشنواره بیان کرد: حوزه‌های قرآن و عترت(ع)، حجاب و عفاف، انقلاب و دفاع مقدس، ادبی، هنرهای تجسمی و صنایع دستی، موسیقی، تئاتر، فیلم و عکس، کتاب و کتابخوانی، خبر و رسانه، ورزش و غیره شامل حوزه‌های جشنواره رویش می‌شود.

عسکری با بیان اینکه ٥٣٣ کانون در جشنواره ثبت‌نام کردند عنوان کرد: ٥٩٦ اثر دریافت و داوری شده و ٦٧ دانشگاه در نمایشگاه حضور دارند.

وی با اشاره به اینکه میزبان برگزاری این جشنواره معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شیراز بوده است گفت: اختتامیه این جشنواره در دانشگاه شیراز ۲۲ اردیبهشت ۹۴ با حضور معاون فرهنگی و مدیر کل فرهنگی وزارت علوم برگزار می‌شود.

معاون اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم با بیان اینکه در این اختتامیه برگزیدگان ۲۴حوزه‌ کانون‌ها، کارشناسان برتر مناطق پنج‌گانه دانشگاهی، برگزیدگان اجراهای تئاتر دانشجویی، موسیقی و فیلم کوتاه دانشجویی، دبیر شورای هماهنگی برتر هر منطقه و در نهایت انتخاب غرفه‌ برتر مناطق پنج‌گانه‌ دانشگاهی انجام می‌شود.

دانشگاه پیام نور در پنجمین جشنواره ملی کانون‌های فرهنگی، هنری و اجتماعی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور «رویش» در دانشگاه شیراز حضوری فعال دارد.

درحاشیه برگزاری این جشنواره، نمایشگاه آثار دانشجویان ۶۷ دانشگاه کشور برگزار می‌شود که در قالب آن کانون‌های فرهنگی و هنری دانشجویی مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور نیز جدیدترین دستاوردها و فعالیت‌های خود را به نمایش می‌گذارند.

در غرفه دانشگاه پیام نور کشور که به سرپرستی اداره فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور استان فارس در این نمایشگاه فعالیت دارد دانشجویانی از دانشگاه پیام نور استان‌های خوزستان، همدان، اصفهان، چهارمحال‌ و بختیاری، تهران، خراسان رضوی، البرز، سمنان، مرکزی، کرمانشاه و فارس آثار خود را به نمایش می‌گذارند.

این نمایشگاه در روزهای ۲۰ تا ۲۲ اردیبهشت ماه در باشگاه فرهنگی و رفاهی دانشگاه شیراز در خیابان ساحلی غربی شیراز برپاست.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.