رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

اگر بخواهیم بگوییم بین آل سعود و اسرائیل کدام یک خبیث تر هستند باید بگوییم هر دو رژیم از نظر خباثت مساوی هستند

۲۰:۰۹ - ۲۰۱۶/۰۹/۰۹
امام جمعه زرقان :

اگر بخواهیم بگوییم بین آل سعود و اسرائیل کدام یک خبیث تر هستند باید بگوییم هر دو رژیم از نظر خباثت مساوی هستند

امام جمعه زرقان ضمن محکومیت جنایات آل سعود و گرامیداشت شهدای منا گفت: هرچه از آل سعود ابراز تنفر کنیم کم است و انشاء الله این خون شهدای مظلوم منا پایان عمر آل سعود را فراهم خواهد کرد و در آینده ای نزدیک حرمین شریفین از این قوم خبیث آل سعود پاک شود.

حجت الاسلام هادی ربانی شیرازی در نماز جمعه زرقان با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی و آل سعود افزود: اگر بخواهیم بگوییم کدام یک خبیث تر هستند باید بگوییم هر دو رژیم از نظر خباثت مساوی هستند.
وی با اشاره به برگزاری اجلاسیه امر به معروف و نهی از منکر در استان فارس افزود: امر به معروف و نهی از منکر این فریضه فراموش شده باید مورد توجه جدی مردم قرار گیرد زیرا اگر این فریضه تعطیل شود فساد جامعه را خواهد گرفت .
امام جمعه زرقان امر به معروف را وظیفه همه مردم دانست و حفاظت از حجاب و عفاف و شعائر الهی را در جامعه منوط به انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر توصیف کرد.
ربانی شیرازی با اشاره به تعابیری از قرآن کریم گفت: اگر می خواهید بهترین امت باشید امر به معروف و نهی از منکر کنید.
امام جمعه زرقان خواستار آموزش شیوه های صحیح امر به معروف و نهی از منکر نیز شد و گفت: تذکر دادن به صورت مودبانه و محترمانه یکی از شیوه های امر به معروف و نهی از منکر است.
حجت الاسلام ربانی شیرازی از فاجعه ۱۷ شهریور ۵۷ که در آن بیش از ۴۰۰۰ نفر از مردم بیگناه توسط ماموران شاه شهید شدند به عنوان آغازی بر قریب الوقوع بودن پایان سلطنت شاه یاد کرد و افزود: با این جنایت رژیم شاه , کار رژیم تمام شد و خود شان هم فهمیدند که انقلاب حتمی است .

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.