رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

برگزاری بسیار مطلوب مسابقات رالی خاورمیانه

۱۰:۰۵ - ۲۰۱۵/۰۵/۰۹
معاون سیاسی امنیتی استاندار فارس بیان کرد

برگزاری بسیار مطلوب مسابقات رالی خاورمیانه

معاون سیاسی امنیتی استاندار فارس، در حاشیه مراسم اختتامیه مسابقات بین‌المللی رالی خاورمیانه، برگزاری این مسابقات را بسیار مطلوب و خوب عنوان و از زحمات برگزارکنندگان قدردانی کرد.

جهانشیر کدخداپور در آیین اختتامیه مسابقات رالی خاورمیانه که در زیر دروازه قرآن شیراز برگزار شد، از نحوه برگزاری مسابقات ابراز رضایت کرد و گفت: این مسابقات بسیار منظم و با برنامه و مطلوب برگزار شد که نشان می‌دهد استان فارس توانایی‌های بالایی در برگزاری این‌گونه مسابقات بین‌المللی دارد.

وی افزود: در رالی شیراز تیم‌های مطرحی از کشورهای امارات، لبنان، قطر، کویت و عمان و چند تیم از استان‌های کشورمان ازقبیل تهران، خراسان رضوی، خوزستان، مازندران و فارس حضور داشتند که ارزش مسابقات را بسیار بالا برده بودند.

کدخداپور خاطرنشان کرد: از تمام مسئولان برگزارکننده ازجمله فدراسیون جهانی، سرپرست فدراسیون و همکارانشان، هیئت اتومبیلرانی این استان و شیراز، دستگاه‌های اجرایی فارس ازجمله نیروی انتظامی، پلیس راهنمایی و رانندگی، اورژانس، هلال‌احمر، شهرداری شیراز و دیگر ارگان‌ها که در هرچه بهتر برگزار شدن مسابقات تلاش کردند تشکر و قدردانی می‌‌کنم و امیدوارم سال‌های بعد نیز رالی خاورمیانه هرچه بهتر برگزار شود و شاهد حضور تیم‌های بیشتری از کشورمان در این مسابقات باشیم.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.