رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

بهترین رالی خاورمیانه در شیراز

۱۰:۰۵ - ۲۰۱۵/۰۵/۰۹
قهرمان رالی خاورمیانه بیان کرد

بهترین رالی خاورمیانه در شیراز

قهرمان سومین مرحله رالی خاورمیانه و شمال افریقا (مرک ) گفت: بهترین رالی خاورمیانه طی این سال ها در شیراز برگزار شد و ایران نیز امتیاز کامل این مسابقات ( ۱۰ ) را کسب کرد.

ناصر العطیه شامگاه جمعه در جمع خبرنگاران افزود: این رالی برای ما بسیار سخت بود زیرا که از مسیر برگزاری آن هیچ گونه اطلاعاتی نداشتیم .

وی از برگزاری خوب این مسابقات تقدیر کرد و افزود: استقبال مردم شیراز از این مسابقات کم نظیر بود و ما نیز با خاطره ای خوش شیراز را ترک می کنیم .

در مسابقات رالی خاور میانه که عصر جمعه در شیراز پایان یافت ناصر العطیه، اتومبیلران قطری به همراه نقشه خوان فرانسوی خود فاتح مسابقات شد. 

همچنین عبدالعزیزالکواری دیگر راننده قطری به همراه نقشه خوان انگلیسی خود در جای دوم ایستاد و شیخ خالد القاسمی از امارات به همراه نقشه خوان ایرلندی برسکوی سوم ایستاد.

در آیین اختتامیه این مسابقات ، جوایز قهرمانان توسط سرپرست فدراسیون اتومبیلرانی و معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس به آنها اهدا شد .

در این رقابت ها که از روز ۱۷ اردیبهشت آغاز شد ۱۰ شرکت کننده از امارات، عمان، قطر و لبنان حضور داشتند .

اتومبیلرانان پس از دو روز رقابت و عبور از شهرهای مرودشت، شول، لابیشه، خرامه، استرآرش، اسماعیل آباد ، آباده طشک ارسنجان ، ولی آباد، روستای میج و تخت جمشید در دروازه قرآن به کار خود پایان دادند.

طول مسیر رالی خاورمیانه ۶۶۰ کیلومتر است و این مسیر از سوی ۱۳۰ نفر از عوامل اجرایی و فنی مورد نظارت قرار می گیرد، زیاد جاموس، انوار الزجاجی، مرزان مصباح و لوکا گیبلو ناظران فنی این رقابت ها هستند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.