رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

انجمن وفاق و توسعه دانشجویان دانشگاه شیراز خواستار تسریع در روند رسیدگی و بهبود شرایط درمانی برای سربازان مصدوم و مجروح شد

۱۶:۰۶ - ۲۰۱۶/۰۶/۲۴

انجمن وفاق و توسعه دانشجویان دانشگاه شیراز خواستار تسریع در روند رسیدگی و بهبود شرایط درمانی برای سربازان مصدوم و مجروح شد

با توجه به بازدید اخیر نمایندگان محترم مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی از بیمارستانهای این شهر و هشدار آنان نسبت به عدم شرایط مناسب در رسیدگی به وضعیت مصدومان این حادثه، خواستار تسریع در روند رسیدگی و بهبود شرایط درمانی برای مصدومان و مجروحان این سانحه می باشد.

به گزارش صبح شیراز ، انجمن وفاق و توسعه دانشجویان دانشگاه شیراز، ضمن عرض تسلیت و ابراز همدردی با خانواده های داغدار سربازان فوت شده در سانحه جاده ای اخیر، خواستار پی گیری جدی و بررسی ابعاد این حادثه شدند. متن این پیام به شرح زیر است.

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون

سانحه تلخ جاده ای اخیر در استان فارس که منجر به از بین رفتن تعداد زیادی از سربازان خدوم این مرز و بوم شد، همگان را در سوگ و ناراحتی نسبت به این عزیزان و خانواده های داغدار آنان فرو برد. انجمن وفاق و توسعه دانشجویان دانشگاه شیراز ضمن ابراز همدردی با خانواده جانباختگان و مصدومان این حادثه، خواهان پی گیری جدی مسئولان مربوطه و پاسخگویی مناسب آنان در خصوص علل و زوایای پیشامد این حادثه بوده و با توجه به بازدید اخیر نمایندگان محترم مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی  از بیمارستانهای این شهر و هشدار آنان نسبت به عدم شرایط مناسب در رسیدگی به وضعیت مصدومان این حادثه، خواستار تسریع در روند رسیدگی و بهبود شرایط درمانی برای مصدومان و مجروحان این سانحه می باشد. 

والسلام

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.