رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

کشف۲۶۳ کیلوگرم تریاک در فارس

۱۹:۰۵ - ۲۰۱۵/۰۵/۰۶

کشف۲۶۳ کیلوگرم تریاک در فارس

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: ۲۶۳ کیلوگرم تریاک با انجام دو عملیات جداگانه توسط مأموران انتظامی شهرستان‌های لارستان و مرودشت استان فارس کشف شد.

سردار احمدعلی گودرزی با اعلام این خبر اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان لارستان در معیت مأموران کالای قاچاق و یگان امداد در محور بندرعباس به لارستان به یک دستگاه پژو ۴۰۵ مظنون شدند.

سردار گودرزی گفت: راننده خودرو به‌محض مشاهده مأموران اقدام به فرار کرد که پس از طی مسافتی تعقیب و گریز به علت سرعت زیاد خودرو واژگون شد.

وی با بیان اینکه راننده و سرنشین خودرو با استفاده از موقعیت جغرافیایی منطقه متواری شدند، افزود: در بازرسی از این خودرو مقدار ۱۹۵ کیلوگرم تریاک کشف شد.

فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به اینکه تلاش برای شناسایی و دستگیری متهمان ادامه دارد تصریح کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان مرودشت نیز در اجرای طرح مقابله با ورود مواد مخدر و کنترل محورهای مواصلاتی اقدام به ایجاد تور ایست و بازرسی در یکی از محورهای مواصلاتی کردند.

سردار گودرزی بیان کرد: در این راستا مأموران موفق شدند یک دستگاه خودرو وانت پیکان را متوقف و در بازرسی از آن ۶۸ کیلوگرم تریاک کشف کنند.

وی با بیان اینکه در این عملیات سه نفر متهم دستگیر شدند گفت: استان فارس محل ناامنی برای قاچاقچیان مواد مخدر است و مأموران جان‌برکف انتظامی استان فارس به‌شدت با این‌گونه موارد برخورد قانونی انجام می‌دهند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.