رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

وقتی مردان ایرانی زیر بار مسئولیت نمی‌روند ، باید از مردان افغان تشکر کرد که می‌آیند و زنان ایرانی را می‌گیرند

۰۱:۰۵ - ۲۰۱۶/۰۵/۳۱
عضو اصولگرای شورای شهر شیراز در جلسه علنی :

وقتی مردان ایرانی زیر بار مسئولیت نمی‌روند ، باید از مردان افغان تشکر کرد که می‌آیند و زنان ایرانی را می‌گیرند

عضو شورای‌شهر شیراز در اظهاراتی عجیب گفت: درحالی‌که مردان ایرانی زیر بار مسئولیت ازدواج نمی‌روند باید از مردان اتباع‌خارجی که با زنان ایرانی ازدواج می‌کنند تشکر کرد.
به گزارش صبح شیراز ،‌ محمد حق‌نگر عصر دوشنبه در صحن علنی شورای شهر شیراز طی اظهاراتی عجیب، ازدواج مردان افغان با زنان‌ایرانی را تایید کرد و افزود: باید از آنان تشکر کرد که می‌آیند و زنان ایرانی را می‌گیرند.
 
او که به ارائه طرح‌های عجیب و غریب در شورا معروف است، تاکید کرد: باید ممنون باشیم زمانی که مردان ایرانی به بحث ازدواج ورود نمی‌کنند و رغبتی به این امر نشان نمی‌دهند و زیر بار مسئولیت نمی‌روند مردان افغان زنان ایرانی را می‌گیرند.
 
به دنبال سخنان این عضو شورا، خبرنگاران و بعضی حاضران در صحن شورای‌شهر به این اظهارات اعتراض کردند که این امر موجب شد حق‌نگر در جمع خبرنگاران حاضر شود و ضمن عذرخواهی سخنانش را این‌گونه تصحیح کند: منظور بنده این بود که در وانفسایی که جوانان به امر ازدواج تن نمی‌دهند چه اشکالی دارد جوانان متدین افغان بیایند و با زنان‌ایرانی ازدواج کنند.
 
یاد آور می‌شود بحث ازواج مردان اتباع‌خارجی با زنان‌ایرانی از سالیان پیش موجب ایجاد معضلات بسیار بزرگی در جامعه شده که بجاماندن بچه‌های بی‌هویت در جامعه یکی از آن معضلات است و آثار آن را همه‌روزه در قامت بچه‌های کار در خیابان‌ها و چهارراه‌ها شاهد هستیم.
 
حال چگونه است یک عضو شورای شهر تا به این حد مسایل را سطحی می‌بیند و هیچ‌یک از این مشکلات را نمی‌بیند و آشکارا به جامعه بانوان توهین می‌کند؛ هر چند با تذکر و اعتراض کمال پاک‌فطرت یکی دیگر از اعضای شورای‌شهر شیراز، حق‌نگر مجبور به عذرخواهی از همان تریبون شد. / ایلنا

دیدگاه‌ها

کاکوو ۱۴:۰۳ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۱

تو کار برای بچه ها و جوانان ردیف کن میگم هرکدوم دو تا بگیرند .یا حق

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.