رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مناظره دانشجویی در دانشگاه شیراز، گفتگوی چپ با راست !

۲۳:۰۵ - ۲۰۱۶/۰۵/۲۰

مناظره دانشجویی در دانشگاه شیراز، گفتگوی چپ با راست !

از برگزاری آخرین مناظره دانشجویی در دانشگاه شیراز چند سالی ست که میگذرد. در این سالها بنا به عوامل گوناگونی که آسیب شناسی آن لازم به نظر می رسد، شاهد انجام برنامه های اینچنینی نبوده ایم

از برگزاری آخرین مناظره دانشجویی در دانشگاه شیراز چند سالی ست که میگذرد. در این سالها بنا به عوامل گوناگونی که آسیب شناسی آن لازم به نظر می رسد، شاهد انجام برنامه های اینچنینی نبوده ایم. عواملی چون عدم وجود فضای تعامل و گفتگو میان تشکلهای سیاسی، رفتارهای به دور از اخلاق برخی جریان ها و... . سال ۹۳ نیز که قرار بود مناظره ای دانشجویی میان نمایندگان انجمن اسلامی مستقل و  انجمن فرهنگ و سیاست، به مناسبت شانزدهم آذرماه و در تالار فجر دانشگاه شیراز برگزار گردد، به نحو غیرمنتظره ای از سوی شورای تأمین استانداری سابق فارس ملغی گردید!

به گزارش صبح شیراز ، قرار است ساعت ۱۸ روز دوشنبه سوم خردادماه ۱۳۹۵ مناظره ای دانشجویی به همت انجمن وفاق و توسعه و انجمن اسلامی مستقل دانشگاه شیراز برگزار شود. در این مناظره که با موضوع "سیاست داخلی" [ معیشت، فرهنگ، حقوق شهروندی و آزادیهای سیاسی ]  و در تالار حکمت این دانشگاه برگزار خواهد شد، آقایان سید سبحان تقوی و محمد حامد سلیمان زاده، از فعالان دانشجویی اصلاح طلب، و آقایان سید حسین میرمجیدی و سید محمدمهدی شمس، از فعالان دانشجویی اصولگرا با یکدیگر مناظره خواهند کرد.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.