رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تقاضای حامیان دولت و لیست امید ریاست عارف است/ لاریجانی مورد حمایت لیست امید بود

۰۹:۰۵ - ۲۰۱۶/۰۵/۰۹
حسن رسولی :

تقاضای حامیان دولت و لیست امید ریاست عارف است/ لاریجانی مورد حمایت لیست امید بود

مشاور محمدرضا عارف می گوید تقاضای فراکسیون امید ریاست عارف بر مجلس است، عارف یک خط مشی اخلاقی و متعهدانه را نسبت به مطالبات رای دهندگان به لیست امید را داردو حتما نسبت به انجام تعهدات بی تفاوت نخواهد بود.

حسن رسولی عضو بنیاد باران و از مشاوران محمدرضا عارف در خصوص ریاست عارف در مجلس دهم و تفاهم و تعامل با علی لاریجانی، گفت: دکتر عارف مقصودش این بوده است که ائتلاف امید که لاریجانی را هم مورد حمایت قرار داده برای تصمیم گیری‌های بعدی و در مسائل مختلف دیگر هم تفاهم  و تعامل خواهند داشت.

وی ادامه داد: تقاضای فراکسیون امید ریاست عارف بر مجلس است. عارف یک خط مشی اخلاقی و متعهدانه را نسبت به مطالبات رای دهندگان به لیست امید دارد و حتما نسبت به انجام تعهدات بی تفاوت نخواهد بود.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه رقابت اخلاقی میان این دو شخصیت بهترین مسیر است، خاطرنشان کرد: البته اگر صدا وسیما کمک کند، این رقابت رقابتی اخلاقی و منصفانه در یک فضای برابر و عادلانه شکل می گیرد. خبر ۲۰:۳۰ متاسفانه به صورت کامل برنامه تبلیغی اصولگرایان را پخش کردند اما در مورد همایش ۱۵۸ نفره لیست امید حتی در حد یک جمله هم خبری منتشر نکردند.

استاندار سابق خراسان افزود: اگر صدا وسیما عادلانه‌تر رفتار کند، پیش بینی می‌کنم میان دو جناح یک رقابت اخلاقی اما جدی شکل خواهد گرفت؛ اصلا وجود یک رقابت جدی و در چارچوب به نفع مردم  و جریان‌ها است.

مشاور عارف با بیان اینکه افرادی که در لیست امید هستند شامل ۳ طبقه هستند، تصریح کرد: گروه اول اصلاح‌طلبان، گروه دوم هواداران دولت و گروه سوم تعدادی از اصولگرایان معتدل مانند مطهری، نعمتی و جلالی هستند. اینکه نتیجه رایزنی‌ها منتهی به روز تعیین تکلیف ریاست مجلس به چه سمتی خواهد رفت؛ معتقدیم فراکسیون امید بیشترین سهم را در تعیین این کرسی خواهد داشت.

حسن رسولی یادآورد شد: برخی از رای دهندگان انتظار دارند کسانی که در این چارچوب رای آورده اند متعهد باشند، طبیعتا در مورد گروه اول و دوم نتیجه مشخص است اما در  مورد گروه سوم باید منتظر بمانیم و ببنییم چه تصمیمی را می‌گیرند.

*نامه نیوز

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.