رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مردم در انتخابات هفت اسفند علی مطهری را به خاطر پیگیری مطالبات جدی جامعه به عنوان قهرمان ملی تجلیل کردند

۰۹:۰۴ - ۲۰۱۶/۰۴/۲۶
ولي الله شجاع پوريان :

مردم در انتخابات هفت اسفند علی مطهری را به خاطر پیگیری مطالبات جدی جامعه به عنوان قهرمان ملی تجلیل کردند

عضو حزب اتحاد ملت ايران اسلامي گفت:‌ با توجه به انتخاب حدود يك چهارم نمايندگان مجلس شوراي اسلامي در دور دوم انتخابات، اين مرحله در تعيين مسير حركت مجلس دهم بسيار تاثيرگذار است و از اين رو، از دانشگاهيان انتظار مي رود كه مردم را به حضور حداكثري در روز جمعه دهم ارديبهشت پاي صندوق هاي راي ترغيب كنند.

ولي الله شجاع پوريان شامگاه دوشنبه در نشست 'ميزان راي ملت' در تالار حكمت دانشگاه شيراز افزود:‌ دور دوم انتخابات از دور نخست كم اهميت تر نيست و از اين رو، بايد انتخابات دهم ارديبهشت را جدي بگيريم. 
نماينده دوره هاي ششم و هفتم مجلس شوراي اسلامي اظهار كرد:‌ اكثريت ولو نسبي مجلس در تعيين سمت و سوي حركت چهار سال مجلس موثر است و مجموعه اقليت مجلس هرچند حضور فعالي داشته باشد نمي تواند در آهنگ عمومي مجلس تاثير جدي داشته باشد و شايد نتواند در كارآمدكردن مجلس نقش زيادي ايفا كند. 
وي اظهار كرد: با اين وجود، افرادي همچون علي مطهري در مجلس نهم كه مواضع وي تك نوازي صداهاي خوب و مطالبات جدي مردم در جامعه بود، را مردم در انتخابات هفتم اسفند با راي خود به عنوان قهرمان ملي تجليل كردند. 
شجاع پوريان در بخش ديگري از سخنان خود گفت:‌ انتخابات يازدهمين دوره رياست جمهوري در سال ۹۲ گام اول تحول خواهي مردم در شكل جديد پس از دوران اصلاحات بود. 
وي اظهار كرد:‌با وجود پشتوانه بالاي آراي مردمي رئيس جمهوري، انرژي زيادي براي توجيه نمايندگان مجلس شوراي اسلامي در موضوع هسته اي صرف شد و حال آن كه اين گروه از نمايندگان در دولت هاي نهم و دهم در قبال اقدام هاي اين دولت سكوت اختيار كرده بودند. 
اين فعال سياسي گفت:‌ يكي از ويژگي هاي آراي مردم در انتخابات هفتم اسفند،‌حمايت از دولت تدبير و اميد است و به طور قطع، در صورت همراهي مجلس دهم با دولت در عين حفظ هويت و استقلال مجلس و اعمال نظارت بر دستگاه اجرايي، مي توان برجام هاي بيشتري را براي كشور به ارمغان آورد. 
اين نشست را انجمن فرهنگ و سياست دانشجويان دانشگاه شيراز برگزار كرد. / ایرنا

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.