رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

درخواست های مردمی ظرف ۲۰روزدرفارس

۱۱:۰۵ - ۲۰۱۵/۰۵/۰۴

درخواست های مردمی ظرف ۲۰روزدرفارس

مدیرکل بازرسی و رسیدگی به شکایت های مردمی استانداری فارس گفت: در مدت زمان ۲۰ روز به تمام خواسته ها و درخواست های مردم چه آنهایی که در سامانه ۱۱۱ثبت شده و یا به صورت نامه تحویل داده شده نیز پاسخ لازم داده خواهد شد.

دارا کیانی افزود : در طول سفر رییس جمهوری و وزرا به فارس در مجموع ۱۷۰هزار درخواست مردمی داشتیم که یکصد و ۱۰هزار از طریق تماس با سامانه ۱۱۱ (تقاضا و درخواست از رییس جمهوری) دریافت و ثبت گردید و مابقی نیز هم به صورت نامه از مردم گرفته شده است .

وی ادامه داد: اگر در مدت زمان مشخص شده با افراد تماس برقرار نشد می توانند با سامانه ۱۱۱ براساس کد رهگیری تماس بگیرند و مراحل نامه و درخواست خود را پیگیری و از فرآیند جواب نامه مطلع شوند.

وی افزود: بیشترین تقاضا و درخواست مردم استان فارس از رییس جمهوری و هیات دولت در سفر به استان فارس، مساعدت دولت در مسایل معیشتی و اشتغال بوده که حدود چهار درصد از تماس های مردم فارس نیز تشکر و سپاس از حضور کاروان تدبیر و امید و رییس جمهوری در استان بوده است.

کیانی اظهارداشت: سامانه ۱۱۱ دو روز قبل از حضوررییس جمهوری ( هفتم اردیبهشت ماه) و دو روز بعد از خروج(۱۲ اردیبهشت ماه) رییس جمهوری و هیات دولت از استان فارس برای ارائه خدمت به مردم استان فارس فعال بوده است.

او ادامه داد: در مدت زمان فعالیت سامانه ۱۱۱ ویژه شانزدهمین سفر استانی رییس جمهوری و هیات دولت که به استان فارس انجام شد، هزار و ۵۰۰ نفر از عوامل اجرایی برای خدمت و ثبت خواسته ها و مطالبات مردم استان به رییس جمهوری و هیات دولت در این سامانه حضور داشتند.

کیانی عنوان داشت: بر اساس نظر کارشناسان نهاد ریاست جمهوری در شانزده سفر قبلی رییس جمهوری و هیات دولت که در کشور انجام شده، استان فارس از نظر تعداد نیرو، خدمات رسانی و فیزیک جایگاه استان برتر شناخته شده است.

وی با بیان اینکه سامانه ۱۱۱ در طول سال فعال است و هم استانی ها می توانند مسایل و مشکلات خود را از طریق این سامانه پیگیری کنند گفت: سامانه ۱۱۱ در استان فارس پل ارتباطی بین دولت و ملت است که با توجه به نامگذاری امسال به دولت و ملت، همدلی و همزبانی، این سامانه گام مهمی در جهت تحقق شعار سال بود.

** سوء استفاده برخی سودجایان از سامانه ۱۱۱

کیانی همچنین گفت : برخی گزارش ها حاکی از سوءاستفاده برخی سودجویان از سامانه ۱۱۱ در سطح استان فارس است به طوری که برخی افراد با تماس با مردم برای پیگیری امور از آنها درخواست های مالی داشته اند.

وی بیان کرد: در زمینه اخذ وجه از مردم دو مورد در استان شناسایی و برخورد شده است و این درحالی است که سامانه ۱۱۱ هیچ گونه مبلغ و وجه مالی را از مردم دریافت نمی کند و مردم استان باید در این زمینه هوشیار و آگاه باشند.

او اظهارداشت: ۱۱۱ تنها سامانه ای است که مردم می توانند به آن اعتماد داشته باشند و پاسخ صحیح را بشنوند.

سامانه تلفنی ۱۱۱ با یکهزار و ۲۰۰ نیرو در سه شیفت به وسیله ۴۰۰ دستگاه رایانه، درخواست ها و مطالبات مردم را در طول سفر رییس جمهوری و هیات دولت به استان فارس ثبت کرد./ایرنا

دیدگاه‌ها

محسن عرفی بیگی ۱۴:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۷

با سلام من در سفر ریس جمهوری به سامانه۱۱۱ تماس گرفته در شیراز و کد رهگیری دریافت کردم ولی جوابی داده نشد در مورد بیمه کارگران ساختمانی ممنون میشم رسیدگی کنید من الان دو سال هست با درامد کم بیمه آزاد پرداخت کرده و تو نوبت هستم. با تشکر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.