رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

برگزاری انتخابات سالم ، روی دست اندرکاران این عرصه را سفید کرد

۲۲:۰۳ - ۲۰۱۶/۰۳/۱۷
استاندار فارس :

برگزاری انتخابات سالم ، روی دست اندرکاران این عرصه را سفید کرد

استاندار فارس گفت: برگزاری یک انتخابات سالم و همراه با امنیت کامل همه دست اندرکاران این عرصه را رو سفید کرد و برگزاری مرحله دوم انتخابات در برخی شهرستان ها نیز باید با حساسیت و دقت بالاتری انجام پذیرد.

سید محمد علی افشانی، در نشست فرمانداران سراسر استان ضمن تقدير از همه دست اندركاران انتخابات اظهار داشت: انخابات هفتم اسفندماه به دليل اينكه اولين تجربه برگزاري دو انتخابات مهم به صورت همزمان بود و هم به دليل اينكه اولين انتخابات در دولت تدبير و اميد قلمداد مي شد حائز اهميت بود و به همين دلائل نگاههاي خاص و ويژه اي به اين انتخابات معطوف بود.
استاندار فارس با اشاره به سخن رئيس جمهور كه "هفتم اسفندماه براي ما يك كارنامه بود" افزود: اين انتخابات به لحاظ صحت، سلامت و امنيت كارنامه موفقي براي دولت به شمار مي رود.
وي با اشاره به مشاركت حداكثري مردم استان فارس در انتخابات كه سه درصد از متوسط كشور بالاتر بود ابراز داشت: ما با آمادگي كامل وارد عرصه انتخابات شديم و برگزاري موفق اين انتخابات حاصل عنايت خداوند و انفاس قدسي حضرت زهرا(س) و همچنين ارائه آموزش هاي لازم و برگزاري آزمون آشنايي با قوانين انتخابات از فرمانداران و در نهايت شناخت و آگاهي بالاي مردم بوده است.
وي با بيان اينكه امروز مردم جامعه شادمان هستند اظهار داشت: اين انتخابات نماد همدلي و همزماني كه در شعار سال ۹۴ از سوي مقام معظم رهبري تعيين شده بود مي باشد و بايد همگي تلاش كنيم تا بعد از انتخابات نيز اين اتحاد و همبستگي در همه شهرستان ها بيشتر شود.
استاندار فارس با بيان اينكه استانداران، فرمانداران و نمايندگان مجلس نبايد فقط متعلق به طيف و جريان خاصي باشند ابراز داشت: در عرصه مسئوليت پيروز واقعي كسي است كه وقتي قدرت دارد حق و حقوق همه مردم را رعايت نمايد و اگر در مسيري پيش رود كه واگرايي را حذف و همگرايي را ايجاد كند همه مردم جامعه سود خواهند برد.
مهندس افشاني گفت: مردم مسئوليت شناسي خود را با همه سختي ها اثبات نمودند و مسئولين نيز بايد قدردان و پاسخگوي اين مسئوليت به صورت عملي نه به صورت زباني باشند.
استاندار فارس پيگيري  حل مشكلات مردم را قدرداني عملي از مردم دانست و افزود: امروزه بزرگترين مشكل مردم اشتغال مي باشد و همه فرمانداران با توجه به شرايط پيش آمده و گشايش حاصل شده از اول فروردين با تمام وجود در جذب سرمايه و ايجاد اشتغال و رونق توليد گام بردارند.
وي با بيان اينكه منابع دولتي بسيار محدود مي باشد اظهار داشت: مردم با اميد وارد عرصه انتخابات شدند و راي دادند و ما نبايد آنها را نااميد كنيم و اگر تلاش داشته باشيم كه شادي و اميد مردم را افزايش دهيم خود آنها نيز براي حل مشكلات خويش تلاش خواهند كرد.
استاندار فارس به فرا رسيدن نوروز و آغاز سفرهاي نوروزي اشاره كردو افزود:  نوروز روز اعتدال هستي بوده و قضاوتي كه مردم از خدمات ارائه شده در شهرهاي طول مسير سفر خود انجام مي دهند به دليل قدرت مقايسه اي كه دارند مي باشد از اين رو بايد در نوروز به تمام جزئيات توجه شود و با ميهمانان نوروزي ديدار كرد و با آنها همراهي نمائيم.
 

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.