رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

از عزل مدیر نزدیک به نوبخت تا حمایت تمام قد از مدیر نزدیک به احمدی نژاد و جبهه پایداری ! / وزیر محترم بهداشت کی نوبت به شیراز می رسد ؟

۰۰:۰۳ - ۲۰۱۶/۰۳/۰۷

از عزل مدیر نزدیک به نوبخت تا حمایت تمام قد از مدیر نزدیک به احمدی نژاد و جبهه پایداری ! / وزیر محترم بهداشت کی نوبت به شیراز می رسد ؟

دولت تدبیر و امید ، وزارت بهداشت و تیم مدیریتی دولت در استان فارس در این دو سال به خاطر عدم جابه جایی دکتر ایمانیه بشدت مورد انتقاد اصلاح طلبان و حامیان دولت در فارس و اقصی نقاط کشور قرار گرفته است.

به گزارش صبح شیراز ، طی حکمی از سوی قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، پروفسور انوش برزیگر رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از سمت خود برکنار شد

پرفسور برزیگر اولین مدیر گروه، رییس بخش، دانشیار و اولین استاد دانشگاه علوم پزشکی گیلان می‌باشد. وی به عنوان یکی از بنیان گذاران دانشگاه علوم پزشکی گیلان بوده است و از نیروهای نزدیک به دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور می باشد که در ابتدای دولت به این سمت منصوب شد .

عزل دکتر برزیگر در حالی است که دکتر ایمانیه از ابتدای شروع به کار دولت قبل به سمت ریاست دانشگاه علوم پزشکی شیراز منصوب شدندو تا به امروز حکم ریاست ایشان تمدید می گردد. در این سال ها و بالاخص بعد شروع به کار دولت تدبیر وامید اعتراضات دانشجویی ، صنفی ، بیماران خاص ، کارمندان و فعالان سیاسی نسبت به عملکرد ، جانبداری سیاسی و همچنین مدیریت دکتر ایمانیه  در دوره هشت ساله  احمدی نژاد به اوج خود رسیده است .

دولت تدبیر و امید ، وزارت بهداشت و تیم مدیریتی دولت در استان فارس  در این دو سال به خاطر عدم جابه جایی دکتر ایمانیه بشدت مورد انتقاد اصلاح طلبان و حامیان دولت در فارس و اقصی نقاط کشور قرار گرفته است.

شایان ذکر است که دکتر ایمانیه از نیروهای نزدیک و حامی احمدی نژاد و جبهه پایداری می باشد و به شدت از سوی دکتر لنکرانی ( عضو شاخص جبهه پایداری ) و نزدیکان ایشان حمایت می گردد.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.