رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

کشف ۵۱۵ کیلوگرم هروئین در فارس

۱۲:۰۲ - ۲۰۱۶/۰۲/۲۹

کشف ۵۱۵ کیلوگرم هروئین در فارس

سردار احمدعلی گودرزی اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان یک شبکه حمل و انتقال هروئین را شناسایی و با گسترش فعالیت‌های اطلاعاتی مطلع شدند قاچاقچیان قصد دارند محموله سنگینی را به شیراز انتقال و در اختیار عوامل توزیع‌کننده قرار دهند.

وی ادامه داد: مأموران با انجام گشت‌های محسوس و نامحسوس درنهایت موفق شدند یک تریلر را در این مورد در محور شیراز – جهرم متوقف کنند و به مقر انتظامی انتقال دهند.

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: در بازرسی از این تریلر ۲۴۰ کیلوگرم هروئین که به طرز بسیار ماهرانه‌ای در چهار لاستیک خودرو جاسازی شده بود، کشف و راننده آن دستگیر شد.

گودرزی افزود: در ادامه این عملیات و برای انهدام کامل شبکه حمل مواد مخدر، مأموران موفق شدند دو خودرو پراید و پژو را در ورودی شیراز توقیف و ضمن دستگیری سه متهم، در بازرسی از خودرو پژو یک کیلو و ۴۰ گرم مواد روان‌گردان از نوع شیشه کشف کنند.

وی به عملیات دیگری که توسط مأموران انتظامی شهرستان لارستان انجام گرفت، اشاره کرد و افزود: مأموران پاسگاه هرمود عباسی این شهرستان هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک تانکر حامل روغن مایع خوراکی که از مسیر هرمزگان به سمت فارس در حال حرکت بود، مظنون شدند و بلافاصله آن را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: در بازرسی از این خودرو ۲۷۵ کیلوگرم هروئین و ۱۹۰ کیلوگرم تریاک که در دیزی‌های زودپز جاسازی شده بود، کشف و راننده آن دستگیر شد.

گودرزی ادامه داد: همچنین مأموران انتظامی شهرستان لارستان با توقیف یک خودرو کامیون یخچال‌دار، در بازرسی از آن ۱۵۰ کیلوگرم حشیش کشف و راننده خودرو را دستگیر کردند.

وی در پایان ضمن هشدار به قاچاقچیان مواد مخدر، تأکید کرد: مأموران جان‌برکف انتظامی استان فارس در راستای مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی‌کنند./فارس

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.