رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

پرده‌برداری پلیس فارس از پولشویی میلیاردی

۱۰:۰۲ - ۲۰۱۶/۰۲/۲۷

پرده‌برداری پلیس فارس از پولشویی میلیاردی

فرمانده انتظامی استان فارس از کشف پرونده پولشویی به ارزش ۱۲۰ میلیارد ریال و دستگیری متهم تحت تعقیب به اتهام حمل و نگهداری ۲ تن و ۵۰۰ کیلوگرم موادمخدر خبر داد.

سردار احمدعلی گودرزی اظهار داشت: ماموران اداره مبارزه با جرائم اقتصادی پلیس آگاهی استان فارس در مهرماه امسال رسیدگی به یک فقره پرونده پولشویی را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران ضمن هماهنگی با مقام قضایی و انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی مشخصات متهمان این پروند را اخذ و با رصد اقدامات مالی انجام شده توسط ۱۵ نفر از مراودین مالی در این پرونده، مشخص شد ۶ نفر از آنها ساکن استان فارس و مابقی در استان‌های شرقی کشور زندگی میکنند.

فرمانده انتظامی استان فارس افزود: پس از بررسی سوابق متهمان این پرونده، مشخص شد برخی از آنها دارای سابقه کیفری در زمینه خرید و فروش و قاچاق موادمخدر هستند.

گودرزی عنوان کرد: در این راستا متهم اصلی این پرونده به نام "الف – م" که به اتهام حمل، نگهداری و خرید و فروش ۲ تن و ۵۰۰ کیلوگرم موادمخدر تحت تعقیب مراجع قضایی و انتظامی استان فارس بود با رصدهای اطلاعاتی به همراه یکی از اشرار سابقه‌دار منطقه شرق کشور به نام "ج – م" در شیراز، شناسایی و دستگیر شد.

وی گفت: از اعضای این باند ۱۲۰ میلیارد ریال پولشویی از طریق معامله موادمخدر کشف و متهمان پس از تشکیل پرونده با معرفی به مقام قضایی با قرار بازداشت روانه زندان شدند.  ‎/jskdl

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.