رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

انتظار برای سقوط فجرسپاسی به دسته دوم

۱۲:۰۴ - ۲۰۱۵/۰۴/۲۵
مدیرعامل فجر سپاسی شیرازبیان کرد

انتظار برای سقوط فجرسپاسی به دسته دوم

مدیرعامل باشگاه فجر شهید سپاسی با انتقاد از اینکه برخی افراد منتظرسقوط تیم به دسته دوم بودند تا به خواسته شان برسند،گفت:روح بزرگ شهید سپاسی همراه با دعای خیر مردم باعث شد دشمن شاد نشویم.

ظهراب قنبری،بیان کرد: این تیم متعلق به شخص خاصی نیست و همه باید همزبان و همدل باشیم تا دو باره در فوتبال برترکشور مطرح شود و بجای اینکه شبانه جلسه بگذارند و توطئه کنند،بیایند در کنار باشگاه به عده ای جوان بی حاشیه کمک کنند. 

وی بیان کرد:متاسفانه این افراد به هنگام دیدار تیم فجر با گیتی پسند اصفهان که دوشنبه هفته گذشته برگزار شد در جایگاه ویژه ورزشگاه حافظیه پس از اینکه گل دوم فجر به ثمر رسید،زانوی غم بغل گرفتند و چهره آنها دگرگون شد.

قنبری افزود:نمی دانم چرا آنها برای باخت تیم شهرشان لحظه شماری می کنند و از پیروزی تیم ناراحت می شوند؟ضمن اینکه باشگاه فجر جایگاه عاشقان خدمت است و نه شیفتگان شهرت های کاذب،حداقل حرمت شهید مجید سپاسی را نگه دارید.

دیدار تیم فوتبال فجر شهید سپاسی برابر تیم گیتی پسند اصفهان با نتیجه دو بر صفر به سود تیم شیرازی پایان یافت.

**تیم فوتبال فجر شهید سپاسی چگونه شکل گرفت 

در سال ۱۳۶۶ پس از شهادت مجید سپاسی در عملیات والفجر ۱۰ عده ای از علاقه مندان به این بازیکن با اخلاق فوتبال فارس، تیمی را باعنوان شهید سپاسی در مسابقات دسته دوم فوتبال فارس راه اندازی کردند و پس از گذر از مسابقات در دسته های مختلف کشور در سال ۱۳۷۵ به لیگ آزادگان کشور صعود کرد و در این لیگ بود که نام فجر سپاسی در فوتبال کشور مطرح شد و با قهرمانی در جام حذفی ایران در جام باشگا ه های آسیا نیز حضور یافت.

با حرفه ای شدن فوتبال کشور نیز تیم فجر سپاسی تا دوره نهم لیگ برتر حضور جدی داشت و چندین بازیکن را به تیم های مطرح کشور از جمله استقلال و پرسپولیس و تیم ملی معرفی کرد اما این تیم به دسته اول سقوط کرد وپس از دو سال دوری دوباره به سطح اول فوتبال بازگشت و در ادامه لیگ برتر در دوره دوازدهم باز هم سقوط کرد و اکنون نیز این تیم پر آوازه و سازنده کشور نیز در دسته اول حضور دارد. 

قنبری بیان داشت:طی ۲۲ بازی برگزار شده این فصل با اشتباه سهوی داوران ۱۱ امتیاز از دست دادیم و اکنون که یک هفته تا پایان مسابقات باقی مانده با تیم دوم جدول تنها سه امتیاز فاصله داریم. 

قنبری ادامه داد:تجربه بسیار خوبی کسب کردیم اما باید بگویم تیم فجربا بازیکنان جوانش بازیهای بسیارخوبی ارایه کردند و این استحاق را داشتند که به لیگ برترصعود نمایند ضمن اینکه دو بازیکن ما هم در تیم ملی امید مصدوم شدند. 

وی اضافه کرد:بدشانسی، مصدومیت ،کم دقتی بازیکنان و اشتباهات داوری دست به دست هم داد تا نتوانیم به حق خود برسیم اما ماندن تیم برای ما ارزش قهر مانی را داشت تا بدانیم که دوست و دشمن کیست. 

مدیرعامل باشگاه فجر با انتقاد از عدم پخش مسابقات فوتبال دسته اول کشور در فارس افزود:انتظار داشتیم مسوولان صدا وسیمای فارس به مانند همه استان های دیگر که مسابقات تیم های استانی حتی در دسته دوم وسوم پوشش میدهند، مسابقات فجر را هم پخش کنند که متاسفانه اینگونه نشد. 

وی اضافه کرد:صدا و سیما فارس بابت پخش مسابقات خواستار انعقاد قرارداد با ما شد اما این سیاست یک بام و دو هوا در سازمان صدا و سیما منجر به این شد که علاقه مندان از دیدن بازیهای تیم شهرشان محروم شونذ ضمن اینکه پخش زنده مسابقات برای بالا بردن روحیه بازیکنان جوان بسیار مفید است .

وی بیان داشت: جای تعجب است که باشگاه فجر برای پخش مسابقاتش که بهترین تفریح برای مردم است باید پول بپردازد در حالی که آنها باید به باشگاه پول بدهند.

او اظهار داشت :چندین شرکت امادگی حمایت مالی (اسپانسر) از تیم را داشتند اما با وجود عدم پخش از سوی صدا وسیما فارس نتوانستیم با انها به توافق برسیم و این امر هم به ضرر فجر شد و هم به ضرر این سازمان جرا که به هنگام پخس مسابقاتٰ شرکت ها برای تبلیغ کالای خود استقبال بیشتری می کنند .

قنبری افزود:ما حتی برای تبلیغات محیطی در شهر شیراز که زمان مسابقات را به علاقه مندان اعلام کنیم با مشکل مواجه شدیم و چندین بار نیز بنر اطلاع رسانی ما را از سطح شهر جمع کردند. 

مدیر عامل باشگاه با بیان اینکه انتظار داشتیم مسوولان استان احوال تیم فجر را حتی به صورت تلفنی بپرسند،افزود:ما توقع کمک مالی نداریم و آنچه مهم است حمایت معنوی است که این هم از ما دریغ شد.

وی اضافه کرد:از ۱۸ نماینده استان فارس تنها یک نماینده به همراه کمانه مدیر کل ورزش و جوانان فارس چندین بار تماس گرفتند که این امر بسیار مهم است و جای تقدیر دارد.

قنبری افزود: اگر حمایت مسوولان سپاه فارس نبود دیگر نامی از این تیم سازنده وجود نداشت و جا دارد ازاین افراد دلسوز و حامی ورزش و تیم فجر تقدیر کنیم .

وی در خصوص سفر رییس جمهور دولت تدبیر و امیدبه استان فارس و انتظاراتی که از هیات دولت دارند، نیز گفت : سفر رییس جمهور به استان فارس دستاورد های زیادی دارد و ما نیز از هیات دولت می خواهیم که حمایت از تیم های حرفه ای تنها اختصاص به استان های خاصی نباشد.

قنبری اشاره کرد: تکمیل ورزشگاه میانرود شیراز و دیگر پروِژه های نیمه تمام باید در اولویت طرح های استان فارس قرار گیرد چرا که داشتن یک ورزشگاه مجهز حق این استان است .

وی افزود :براساس بر نامه ریزی صورت گرفته و تجربه ای که از این فصل مسابقات کسب کردیم امسال نیز با بر طرف کردن نقاط ضعف با قدرت در مسابقات شرکت خواهیم کرد .

قنبری اظهار داشت: نمی خواهیم با احساسات و انجام رفتار های نامتعارف که از سوی برخی از تیم ها سر می زند به لیگ برتر صعود نماییم چرا که اینگونه موفقیت ها مقطعی است و ما به دنبال حضور در لیگ برتری هستیم که در بالای جدول قرار گیریم و نه اینکه همه ساله دغدغه سقوط داشته باشیم .

تیم فجر شهید در گروه یک مسابقات فوتبال دسته اول کشور پس از انجام ۲۱ بازی در رده چهارم جدول قرار دارد و در آخرین بازی خود روز دوشنبه هفتم اردیبهشت ماه در اهواز به مصاف تیم استقلال این شهر می رود./ایرنا

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.