رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

کشف۱۲ کیلوگرم هروئین در لارستان

۱۸:۰۴ - ۲۰۱۵/۰۴/۲۳

کشف۱۲ کیلوگرم هروئین در لارستان

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: مأموران انتظامی شهرستان لارستان استان فارس با توقیف یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵، مقدار ۱۲ کیلو و ۴۰۰ گرم هروئین کشف کردند.

سردار احمدعلی گودرزی در این زمینه اظهار داشت: روز گذشته مأموران پاسگاه «چهار برکه» شهرستان «لارستان» در راستای مبارزه با سوداگران مرگ، اقدام به ایجاد تور ایست و بازرسی مقابل پاسگاه کردند.

سردار گودرزی تصریح کرد: در این راستا مأموران به یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ مظنون و دستور ایست دادند که راننده خودرو به‌محض مشاهده مأموران اقدام به فرار کرد.

وی افزود: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز راننده که عرصه را بر خود تنگ می‌دید، پس از توقف اقدام به آتش زدن خودرو کرده و به همراه سرنشین خودرو متواری شدند.

فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه با تلاش مأموران سرنشین خودرو دستگیر شد، افزود: مأموران با استفاده از کپسول آتش‌نشانی آتش را خاموش و در بازرسی از زاپاس خودرو مقدار ۱۲ کیلو و ۴۰۰ گرم هروئین که به‌صورت ماهرانه‌ای جاسازی شده بود، کشف کردند.

سردار گودرزی با اشاره به اینکه تلاش برای دستگیری راننده خودرو ادامه دارد، تصریح کرد: استان فارس محل ناامنی برای قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ است./تسنیم

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.