رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

احمدی نژادوجریان انحرافی علیه«سید حسن»

۱۰:۱۲ - ۲۰۱۵/۱۲/۱۴

احمدی نژادوجریان انحرافی علیه«سید حسن»

همانطور که انتظار می رفت، تنها ساعتی پس از اعلام کاندیدتوری آیت الله سید حسن خمینی، موجی از حملات و هجمه های جریان افراطی علیه بیت امام (ره) شروع شد؛ از روزنامه کیهان و دیگر نشریات متعلق به تندروها تا جریان انحرافی، هر یک از ظن خود، حمله به «سید حسن» را پیش گرفت.

در این میان اما، جریان انحرافی که به تحجر ، همراهی با انجمن حجتیه و ضدیت با روحانیت مشهور است ، حملاتی سهمگین، آنهم با ادبیات تاسف برانگیز متعلق به معاندان نظام من جمله «رادیو رژیم صهیونیسنی» ، علیه «سید حسن» و مراحع تقلید پیش گرفته شد که مخاطب را از مطالعه ی آن، به حیرت و تاسف واداشت.

فردی به نام «ع . داوری» با با سابقه ی حمایت افراطی از خاتمی ، هاشمی، احمدی نژاد، روحانی و ... (البته در ایام قدرت) با انتشار گزارشاتی کپی پیست شده از انبار اتهامات ناروا و مضحک علیه مراجع عظام تقلید و بیت امام (ره)، این روزها در پی آن است تا خط پیاده شده ی احمدی نژاد - مشایی در جریان انحرافی را اینک، با اشاره ی همین جماعت، علیه سابقون و سرمایه های انقلاب و بیت امام (ره) اجرایی کند.

وی پیش از این و قبل از بازداشتش به عنوان عامل جریان انحرافی و نزدیک به حجتیه در شبکه های مجازی، حملات گسترده ای را علیه مرحوم حاج احمد خمینی منتشر با انتشار اسناد جعلی و ساختگی منتشر کرده بود.این حملات در حالی به اوج خود رسید که چندی پیش، همین جماعت با سوءاستفاده از محبوبیت «سید حسن»، به پخش خبر «نزدیکی احمدی نژاد - سید حسن» دامن می زدند ؛ خبری که به نظر می رسد اینک دم خروس آن برون شده و مشخص شده، احترام بیت امام (ره) به او، نه از باب «نزدیکی» و «رفاقت» که براساس حرکت در مسیر منش امام (ره) و سیره اهل بیت (علیهم الاسلام) بوده است ؛ آنهم در شرایطی که احمدی نژاد در اتفاق ناگوار حرم امام در سال ۸۹ ، نقش عامل برهم زدن و تحریک عده ای معدود را برعهده داشت؛ چنین نیز شد و او با حذف نام «سید حسن» برای سخنرانی، از رهبر معظم انقلاب برای سخنرانی دعوت کرد ، در حالیکه براساس برنامه مقرر بود، یادگار امام (ره) پیش از حضرت آیت الله خامنه ای به سخنرانی بپردازند! احمدی نژاد موفق شد سخنان «سید حسن» را بهم زند و البته با واکنش عاطفی رهبر معظم انقلاب مواجه شد و ایشان، «سید حسن» را درآغوش گرفتند تا پاسخ و پیغامی ماندگار به محرکان این حادثه بدهند.

در حملات اخیر جریان انحرافی نیز، این جماعت ، بیش از آنکه نگران ملت و نظام باشند، نگران به حاشیه رانده شدن بیش از پیش خود هستند و غم نان رفقای خود دارند ؛ نانی که در ایام دولت گذشته ، به کرات در قالب پست هایی چون «صندوق صنايع مس ايران» بر سفره رنگارنگ و دستان این جماعت بدمستی کرده است! 

با این حساب، به نظر می رسد با توجه به کاندیداتوری سید حسن خمینی و هجمه های سراسیمه ی جریان های تندرو و البته گروه های انحرافی که توهین های کم سابقه ای را نثار بیت امام (ره) کرده اند، باید طی روزهای آتی منتظر واکنش بسیاری از دلسوزان و سابقون انقلاب نسبت چنین رویه های خطرناک و درعین حال دردناکی باشیم ؛ رویه ای که در دوران طلایی (!) محمود احمدی نژاد و با استناد به اسنادی مجعول و صرفاً برای حذف رقیب آنهم به هر شکل ممکن، به روندی متداول بدل شده است./انتخاب

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.