رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

موفقیت کونگ فو فارس حاصل خردجمعی

۲۳:۰۴ - ۲۰۱۵/۰۴/۲۲

موفقیت کونگ فو فارس حاصل خردجمعی

مدیرکل ورزش وجوانان فارس،گفت:موفقیت هایی که ورزشکاران فارس در رشته کونگ فو در مسابقات داخلی و خارجی کسب کردند، حاصل خرد جمعی و همدلی است که در میان دست اندرکاران این رشته ورزشی وجود دارد و باید از آنان تقدیر شود.

سید غلامرضاکمانه در دیداربا رییس و دست اندرکاران هیات کونگ فو استان فارس در شیراز بیان داشت: موفقیت این رشته درسال ۹۳ کار ارزشمندی بود که به دست آمد اما مهمترین اصل ،حفظ و تداوم این موفقیت است.

وی ادامه داد:برای پیشرفت هر چه بیشتر این رشته ورزشی با توجه به این که برخی از حرکات آن از نظر علمی رد شده است، باید مربیان کونگ فو، دانش علمی خود را مطابق با اطلاعات روز ارتقا دهند و درکنار تاکتیک و تکنیک، ورزشکاران را آماده رقابت ها کنند.

کمانه ادامه داد:برای این که این رشته با استقبال هر چه بیشتر مردم رو به رو شود باید تبلیغات وسیعی دراین زمینه صورت گیرد تا به هنگام برگزاری مسابقات شاهد حضور پر شمار تماشاگران باشیم.

مدیرکل ورزش وجوانان فارس در بخش دیگری از مطالب خود به موضوع سفر رییس جمهوری که قرار است در اردیبهشت ماه جاری به این استان انجام شود ، اشاره کرد و گفت:در این سفر باید نشان دهیم که ورزشکاران فارس همواره در صحنه هستند و برای اقتدار نظام و اجرای سیاست های دولت تدبیر امید تلاش می کنند.

رییس هیات کونگ فو استان فارس نیز در این دیدار اظهارداشت:سال ۹۳ تیم های مختلف گونگ فو فارس در ۷۴ رقابت قهرمانی کشور در رده بانوان و آقایان حضور داشتند که حاصل آن کسب ۱۱۶ مدال طلا ، ۱۰۸ نقره و ۱۱۱ برنز بود ضمن این که بانوان ما نیز چندین سال است قهرمان بلامنازع ایران هستند.

حجت جوانمردی افزود:این موفقیت درحالی به دست آمد که از نظراعتباری دستمان خالی بود و تنها با همدلی توانستیم در مسابقات کشوری و خارجی افتخار کسب کنیم .

وی ادامه داد:سال ۹۳ هیات گونگ فو استان فارس ۲۱۱ دوره رقابت استانی در سبک های مختلف برگزار کرد و همین امر سبب شد تیم های ما در کشور عملکرد موفقی داشته باشند و با آمادگی روانه این مسابقات شوند .

او بیان کرد:هیات کونگ فو استان فارس با داشتن ۱۱۶ سبک فعال،کار سخت و دشواری دارد اما به دلیل افراد توانمند و دلسوزی که در این هیات حضور دارند ، مشکلات به راحتی بر طرف می شود.

جوانمردی بیان داشت:همچنین کسب عنوان قهرمانی در مسابقات کشوری قرائت قرآن که با استقبال چشم گیر استان ها روبه رو شد از دیگر عناوین مهمی بود که هیات کونگ فو فارس در سال ۹۳ در عرصه فرهنگی به دست آورد . ایرنا 

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.