رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

رتبه نخست فارس در برقراری امنیت اجتماعی

۱۶:۱۲ - ۲۰۱۵/۱۲/۰۶

رتبه نخست فارس در برقراری امنیت اجتماعی

فرمانده انتظامی فارس از کسب رتبه نخست این استان در برقراری امنیت اجتماعی خبر داد و گفت: با وجود توطئه‌های استکبار علیه جمهوری اسلامی ایران امن‌ترین استان و کشور را در منطقه و جهان داریم.

سردار احمدعلی گودرزی بعدازظهر امروز در آئین یادواره یک‌هزار و ۴۰۰ مجاهد پیشکسوت عرصه نظم و امنیت نیروی انتظامی فارس در سخنانی اظهار داشت: در گردهمایی ۲۶ میلیونی عاشورائیان در اربعین حسینی به همت و تلاش ایران و عراق به‌ویژه سربازان گمنام امام زمان (عج) حتی یک مورد اتفاق ناگوار برای زائران روی نداد.

وی خاطرنشان کرد: عده‌ای بر این باور هستند که خط مقاومت و درگیری با استکبار جهانی را کمرنگ کنند اما به خاطر مجاهدت افرادی که دل درگرو اسلام ناب محمدی و ولایت بسته‌اند بسیاری از توطئه‌های دشمنان نقش بر آب ‌شده است.

فرمانده انتظامی فارس تصریح کرد: در ارزیابی که در اردیبهشت‌ماه سال جاری از سوی دانشگاه تهران صورت گرفت، این استان با پیشینه مناسب بالاترین امتیاز و رتبه را در برقراری احساس امنیت در میان سایر استان‌ها به خود اختصاص داده است.

گودرزی بیان داشت: موفقیت استان فارس در برقراری امنیت و نظم اجتماعی به دلیل همکاری و تعامل دستگاه قضایی با نیروی انتظامی فارس به دست آمده است و این حرکت تا استقرار امنیت کامل ادامه خواهد داشت.

وی اضافه کرد: نیروی انتظامی فارس با شدت و قدرت در تلاش است که در اجرای طرح امنیت اجتماعی و اخلاقی به وظیفه قانونی خود عمل کند و در این راستا با کمک دستگاه قضایی با افراد ناآگاهی که بویی از اسلام نبرده‌اند و قصد ترویج فرهنگ بی‌بندوباری و کشف حجاب در جامعه را دارند مقابله می‌کند.

فرمانده انتظامی استان فارس بیان داشت: مقابله با تاکتیک‌های ضداخلاقی استکبار، مبارزه با اعتیاد و مواد مخدر، کشف سلاح‌های غیرمجاز و نیز برقراری نظم و امنیت اجتماعی و اخلاقی از دیگر رویکردهای نیروی انتظامی است./فارس

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.