رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

بسیج نیرو و امکانات هلال احمر فارس برای پوشش امدادی مراسم استقبال ار رئیس جمهور

۱۴:۰۴ - ۲۰۱۵/۰۴/۲۱
مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس خبر داد

بسیج نیرو و امکانات هلال احمر فارس برای پوشش امدادی مراسم استقبال ار رئیس جمهور

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس، از پوشش امدادی مراسم استقبال و سخنرانی رئیس جمهور در شیراز با ۱۵۰ امدادگر و در قالب ۵۰ تیم عملیاتی خبر داد.

به گزارش فیض اله جعفری که از سوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری به عنوان مسئول کمیته امدادرسانی ستاد سفر رئیس جمهور و هیئت همراه به فارس منصوب شده است، با اشاره به تدابیر این جمعیت در همین زمینه اظهار کرد: ۱۵۰ امدادگر جمعیت هلال احمر شیراز در قالب ۵۰ تیم عملیاتی پوشش امدادی مراسم استقبال و سخنرانی رئیس جمهور در شیراز را بر عهده دارند.

جعفری گفت: در مراسم استقبال و سخنرانی رئیس جمهور در شیراز ۵ دستگاه آمبولانس، ۵ خودرو امدادی پشتیبان عملیات و ۲ دستگاه موتور سیکلت آمبولانس جمعیت هلال احمر به کار گرفته خواهد شد.

وی اضافه کرد: ۵۰۰ تن از اعضای جوان جمعیت هلال احمر استان فارس نیز با پوشش های متحدالشکل در مراسم سخنرانی دکتر روحانی در شیراز حضور خواهند یافت.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس یادآور شد: ۱۲ تن از نیروهای داوطلب این جمعیت نیز در جریان سفر رئیس جمهور و هیئت همراه به استان فارس، در سایت پاسخگویی به درخواست های مردم مستقر خواهند شد و به انجام ماموریت های محوله می پردازند.

جعفری همچنین از همکاری این جمعیت با دبیرخانه ستاد سفر رئیس جمهور به استان فارس خبر داد و تصریح کرد: شعب هلال احمر فارس نیز برای ارائه خدمات امدادی در جریان سفرهای هیئت های اعزامی رئیس جمهور به شهرستان ها آماده می باشند.

وی در پایان گفت: در صورت اعلام نیاز به پرواز بالگرد جمعیت هلال احمر فارس در طول سفر رئیس جمهور و هیئت همراه به استان فارس، تیم پروازی این جمعیت برای انجام ماموریت های محوله در آمادگی کامل به سر می برد.

دکتر روحانی رئیس جمهوری و هیئت همراه در نیمه اول اردیبهشت ماه به استان فارس سفر می کنند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.