رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

کمیته ۴ نفره برای حل مشکل هتل آسمان شیراز

۱۰:۱۱ - ۲۰۱۵/۱۱/۲۱

کمیته ۴ نفره برای حل مشکل هتل آسمان شیراز

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز از مأموریت کمیته‌ای چهار نفره برای حل مشکل حبس هتل آسمان این شهر خبر داد.

غلام‌مهدی حقدل امروز در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: در نشست اخیر کمیسیون تلفیق شورای شهر، کمیته‌ای با عضویت احمدرضا نقیب‌زاده، محمدرضا دیهیمی، محمودرضا طالبان و غلامعلی ترابی تعیین شد تا در زمینه رفع مشکلات حریم ارگ و هتل آسمان در خیابان فردوسی شیراز رایزنی‌هایی برای رفع مشکلات مطرح‌شده در این مورد انجام دهند.

وی توضیح داد: این کمیته چهارنفره در کمیسیون تلفیق مأمور شدند که با میراث فرهنگی و شهرداری و سرمایه‌گذار مذاکره‌کنند و تا حبس مجموعه را بگیرند تا این‌ همه سرمایه صرف شده برای ساخت هتل آسمان آسیب نبیند.

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز اظهار داشت: امید است که با جدیت اعضای این کمیته این موضوع حل شود زیرا برای اعضای کمیسیون تلفیق نگرانی‌هایی در زمینه صدمه دیدن موضوع سرمایه‌گذاری در شهر شیراز به وجود آمده بود.

وی با تأکید بر اینکه باید به‌حتم رونقی در بحث سرمایه‌گذاری شهر ایجاد شود، تصریح کرد: موضوع هتل آسمان و حریم ارگ کریم‌خانی باید به سود شهر شیراز حل شود چراکه ما ناگزیر هستیم که سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری را برای ایجاد اشتغال حمایت کنیم.

حقدل ادامه داد: امروز تنها راه نجات این استان رونق گردشگری است و ما هیچ‌گونه گزینه دیگری در این مسیر نداریم چراکه گردشگری می‌تواند فارس و شهر ما را نجات دهد و راه‌های دیگر نمی‌تواند کاری از پیش ببرد.

وی خاطرنشان کرد: مجبوریم به گردشگری به‌عنوان تنها صنعتی که می‌تواند برای جوانان ما اشتغال ایجاد کند روی بیاوریم و باید زمینه‌هایی ایجاد کنیم که بخش گردشگری در این استان رشد کند و سرمایه‌گذار بیاید تا وضعیت معیشتی مردم روبه‌راه شود.

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز ادامه داد: در زمینه‌های صنعتی و کارخانه‌سازی زیرساخت‌هایی در این استان فراهم نشده است و صنعت دیگر به این فارس نخواهد آمد.

وی تأکید کرد: امروز سرمایه‌گذاری سالم در بخش گردشگری بهترین راه نجات این استان و شهر ما است که می‌تواند فرصت‌های شغلی بسیار خوبی ایجاد کند.

 حقدل افزود: فراهم‌سازی شرایط سرمایه‌گذاری باوجود توانمندی ما در عرصه‌های مذهبی، درمانی، فرهنگی و آب‌وهوایی، می‌تواند ضمن ایجاد جاذبه برای گردشگران، وضعیت معیشتی شهر ما را بهبود بخشد.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.