رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

اولویت برنامه ریزی های فارس ترویج امیددرجوانان

۱۴:۰۴ - ۲۰۱۵/۰۴/۱۹
مدیر کل ورزش و جوانان فارس:

اولویت برنامه ریزی های فارس ترویج امیددرجوانان

مدیرکل ورزش وجوانان فارس گفت:کمک به ایجاد نشاط اجتماعی و ترویج امید از اولویت های برنامه ریزی کارگزاران ورزش و جوانان فارس است.

سید غلامرضا کمانه با اشاره به تنوع و تعدد فعالیت های حوزه های ورزش و جوانان بیان داشت: خوشبختانه با آغاز به کار دولت تدبیر و امید و افزایش میزان امید در جامعه رویکرد و استقبال به حوزه ورزش بیشتر شده است که همین امر ضرورت برنامه ریزی های متنوع و خلاقانه در این حوزه ها را دو چندان می کند.

وی افزود:تحقق روحیه امیدواری و ترویج این روحیه عموما به حوزه جوانان بر می گردد که با توجه به اهمیت موضوع امید به عنوان یکی از شاخصه های اصلی دولت یازدهم، سیاست گذاری ها در استان با محوریت جوانان در همین زمینه است.

این مقام مسوول بیان کرد:خوشبختانه با تعامل مناسبی که میان دستگاه های مختلف استان به ویژه همراهی و تدبیر استاندار و مجموعه نمایندگان عالی دولت وجود دارد امید است در اجرای برنامه های این حوزه شاهد شتاب بیشتری باشیم.

کمانه با اشاره به انتشار خبرهای مطرح شده در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی مبنی براعطای مجوز برای برگزاری نشست به فرد یا گروه سیاسی خاص آن را کذب محض دانست و بیان کرد: این اداره کل هیچگونه مجوز یا موافقتی در این خصوص صادر نکرده است .

وی ادامه داد : قریب ۷۰۰ مکان ورزشی در استان وجود دارد که بنای مدیریت آن اعتماد به اصحاب واقعی ورزش از طریق هیات های مردمی ورزشی است و رسالت وزارت ورزش و جوانان نیز خدمت به عموم از طریق مکان های های ورزشی است اما اجازه نمی دهیم که این اماکن با سوء استفاده برای اهداف غیر ورزشی و فعالیت هایی که در مکان دولتی خلاف قانون است قرارگیرد.

کمانه اضافه کرد: با کسانی از جایگاه خود در مسیر سوء استفاده غیر ورزشی اقدام کرده اند برخورد قانونی می کنیم واجرای دقیق سیاست های عالی دولت در سال دولت و ملت،همدلی و همزبانی را با جدیت مدنظر خواهیم داشت.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.