رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

اختتامیه دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه طلوع

۲۳:۰۴ - ۲۰۱۵/۰۴/۱۶

اختتامیه دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه طلوع

دبیر دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه و مستند طلوع گفت: بیش از ۲۴۰ اثر از هنرمندان ۱۸ استان کشور به دبیرخانه این جشنواره در شیراز ارسال شد.

حمیدرضا عوض دخت در آیین اختتامیه دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه و مستند طلوع در شیراز بیان کرد:فراخوان این جشنواره فروردین سال ۹۳ اعلام شدو متعاقب آن هنرمندان سراسر کشورآثار خود را در بخش های نماهنگ، مستند، فیلم کوتاه داستانی وفیلمنامه باموضوع سبک زندگی ایرانی اسلامی در دو بخش دانش آموزی و آزاد به دبیرخانه این جشنواره ارسال کردند.

وی افزود:بیشترین آثار ارسالی به این جشنواره متعلق به استان های اصفهان ، تهران، قم، آذربایجان شرقی و فارس است و فیلم های برگزیده این جشنواره در شهرهای شیراز، تهران و مشهد به نمایش گذاشته می شود.

عوض دخت اظهارداشت: آموزش یکی از محورهای اصلی برگزاری این جشنواره است از این رو در حاشیه برگزاری این جشنواره چهار کارگاه آموزشی در بخش های فیلمنامه نویسی ، تدوین فیلم، تصحیح رنگ و کارگردانی برگزار شد که در این کارگاه ها بیش از ۲۸۰ نفر از نوجوانان آموزش های لازم را فرا گرفتند. 

یکی از کارگردانان سینمای ایران نیز در این آیین گفت:شرکت در جشنواره به مراتب مهم تر از بردن جایزه و کسب عنوان است زیرا حضور در جشنواره به معنای برتری از سایرین است./ایرنا

بهروز افخمی افزود: امیدوارم کاندیداهایی که موفق به دریافت تندیس نشدند این جشنواره ها را چندان جدی نگیرند و بدانند این فعالیت ها گامی مهم برای جدی شدن و ساخت فیلم های بلندی است که بتواند بر زندگی و رفتار مردم اثر گذار باشد.در این آیین برگزیدگان بخش های مختلف جشنواره معرفی شدند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.