رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تجلیل ازدست اندرکاران هیاتهای ورزشی فارس

۱۳:۰۴ - ۲۰۱۵/۰۴/۱۶

تجلیل ازدست اندرکاران هیاتهای ورزشی فارس

روسا، نایب رییس و دبیران هیات های ورزشی استان فارس در آیینی که در شیراز برگزار شد تجلیل شدند.

مدیر کل ورزش و جوانان فارس در این آیین گفت: سال ۹۳ با همکاری و هم افزایی هیات های ورزشی فارس افتخارات بسیاری نصیب ورزش این استان شد .

سید غلامرضا کمانه افزود:مهمترین رویداد برای ورزش و جوانان فارس در سال ۹۴ حضور دولت تدبیر و امید در این استان است و همگان باید بکوشیم ضمن این که میزبان خوبی برای هیات دولت باشیم ، مشکلات ورزش فارس را هم بیان کنیم.

بنا به اظهار مسوولان استانداری فارس، قرار است سفر استانی رییس جمهوری و هیات دولت در اردیبهشت ۹۴ به این استان انجام شود.

مدیر کل ورزش و جوانان فارس، با اشاره به برگزاری رالی بین المللی شیراز در اردیبهشت ۹۴ گفت:برای دومین سال پیاپی میزبان این رویداد مهم بین المللی خواهیم بود و خوشبختانه با همکاری استانداری فارس و دیگر نهادهای اجرایی این استان ،تمهیدات لازم برای برگزاری این مسابقات پیش بینی شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت:با توجه به برگزاری مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی در شیراز ، این اداره کل می کوشد در سال ۹۴ که به نام سال ' دولت و ملت ، همدلی و همزبانی' نامگذاری شده این رقابت های مهم جهانی را در بالاترین سطح برگزار کند.

رییس هیات تیراندازی فارس نیز به نمایندگی از هیات های ورزشی اظهار داشت:با وجودی که سال ۹۳ با کمبود اعتبارات بسیاری مواجه بودیم اما مجموعه ورزش و جوانان این استان کارنامه خوبی را از خود بر جای گذاشت.

امیر سرتیپ حشمت الله گودرزی بیان کرد:هیات های ورزشی استان فارس در امر برگزاری دو رویداد ورزشی بین المللی رالی شیراز و جام جهانی کشتی و همچنین میزبانی از دولت تدیبر و امید همراه با اداره کل ورزش و جوانان فارس آماده همکاری و خدمت رسانی هستند./ایرنا

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.