رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

کشف۳۸۶ کیلوگرم تریاک در فارس

۱۷:۰۹ - ۲۰۱۵/۰۹/۰۲

کشف۳۸۶ کیلوگرم تریاک در فارس

فرمانده انتظامی استان فارس از کشف ۳۸۶ کیلوگرم تریاک در ۴۸ ساعت گذشته در این استان خبر داد.

سردار احمدعلی گودرزی اظهار داشت: دوشنبه این هفته مأموران مستقر در ایست و بازرسی شهرستان داراب هنگام کنترل و بازرسی خودروهای عبوری به یک دستگاه تریلی مظنون شدند و آن را متوقف کردند.

وی گفت: در بازرسی از این خودرو مقدار ۲۸۶ کیلو و ۷۸۰ گرم تریاک که در باک آن جاسازی شده بود، کشف و راننده خودرو دستگیر شد.

فرمانده نیروی انتظامی استان فارس به انجام یک عملیات دیگر مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان داراب اشاره کرد و افزود: مأموران هنگام کنترل خودروهای عبوری در یکی از محورهای مواصلاتی به یک دستگاه خودرو وانت پیکان مظنون شدند و  پس از فرمان ایست راننده خودرو بدون توجه فرمان مامورین انتظامی  اقدام به فرار کرد.

وی خاطرنشان کرد: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز خودرو وارد یک منزل شده و پس از بازرسی از آن منزل مقدار ۱۹ کیلو و ۴۰۰ گرم تریاک کشف و یک نفر متهم دستگیر شد.

گودرزی تصریح کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان نیز با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی دو دستگاه خودرو نیسان و پیکان را در شیراز توقیف و مقدار ۸۰ کیلوگرم تریاک کشف و در این راستا دو نفر متهم را دستگیر کردند.

وی با هشدار به قاچاقچیان و سوداگران مرگ تصریح کرد: شماره تلفن ۲۱۸۴۲۶۹ به صورت شبانه روزی آماده دریافت اخبار و اطلاعات شهروندان در حوزه خرید و فروش مواد مخدر است.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.