رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

انتخاب هیئت رئیسه جدید شورای شهر شیراز

۱۰:۰۹ - ۲۰۱۵/۰۹/۰۱

انتخاب هیئت رئیسه جدید شورای شهر شیراز

در یکصد و سیزدهمین جلسه شورای اسلامی شهر شیراز هیئت رئیسه جدید شورای شهر شیراز انتخاب شد.

عصر امروز در یکصد و سیزدهمین جلسه شورای اسلامی شهر شیراز هیئت رئیسه جدید شورای شهر شیراز انتخاب شدند.

بر اساس رأی‌گیری و به اتفاق آرا، اعضای هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر شیراز برای سال سوم چهارمین دوره شورا، به مدت یک سال و غلام‌مهدی حقدل به عنوان رئیس شورا، محمودرضا طالبان به عنوان نائب رئیس شورا، زهرا یقطین به عنوان منشی اول، سیّد احسان اصنافی به عنوان منشی دوم و بیژن زارعی به عنوان خزانه‌دار انتخاب شدند.

همچنین با قبول استعفای ابراهیم شعرا از نمایندگی شورا در شورای اسلامی شهرستان شیراز، این مسئولیت به اتفاق آرا بر عهده سید کمال پاک‌فطرت قرار گرفت.

همچنین بر اساس رأی‌گیری و به اتفاق آرا، نمایندگان شورای اسلامی شهر شیراز در مناطق ۱۰ گانه شهرداری شیراز، برای سال سوم چهارمین دوره شورا به مدت یک سال به ترتیب محمدرضا دیهیمی، غلامعلی ترابی، محمدرضا هاجری، زین‌العابدین عرب، علی راستگو، سیّد احسان اصنافی، مظفر مختاری، سیّد محمدکاظم دستغیب، محمد حق‌نگر و محمدتقی تذروی به عنوان نمایندگان شورا در شهرداری‌های مناطق یک تا ۱۰ شهرداری شیراز انتخاب شدند.

آقایان محسن معین، محمودرضا طالبان و سید کمال پاک‌فطرت نیز با اکثریت آرا به عنوان نمایندگان شورا در کمیسیون تجدید نظر و کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری و آقایان رضا محمدیان و احمدرضا نقیب‌زاده به عنوان نمایندگان شورا در کمیسیون ماده ۷۷ انتخاب شدند.

حیدر عالیشوندی، فرماندار شیراز، نیز در این با اشاره به ماده ۳ مجموعه قوانین شورا و شهرداری که شورا باید هر سال اقدام به انتخابات داخلی کند اظهار داشت: با توجه به جایگاه حساس شورا در مدیریت کلان شهری این انتخابات اهمیت ویژه‌ای دارد از این رو این اقدام باید با درایت و بصیرت ویژه صورت گیرد.

وی با بیان اینکه باید برای به دست آوردن استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی هزینه‌هایی پرداخت کرد گفت: در این راه دولت و ملت باید دست به دست یکدیگر در راستای تحقق آرمان‌های امام و انقلاب، توسعه ملی و رفاه مردم قدم بردارند. / تسنیم

 

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.