رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

کشف ۲۶۵ کیلو تریاک در نی‌ریز

۱۳:۰۸ - ۲۰۱۵/۰۸/۲۱

کشف ۲۶۵ کیلو تریاک در نی‌ریز

فرمانده انتظامی استان فارس از کشف ۲۶۵ کیلوگرم تریاک در انجام دو عملیات منسجم پلیس در شهرستان "نی‌ریز" خبر داد.

سردار احمدعلی گودرزی اظهار داشت: ماموران انتظامی مستقر در ایستگاه بازرسی "قطروئیه" شهرستان "نی‌ریز" در اجرای طرح کنترل محورهای مواصلاتی و برخورد با قاچاقچیان موادمخدر در محور سیرجان به قطروئیه به یک دستگاه خودرو وانت پیکان مظنون و برای بررسی به راننده خودرو دستور ایست دادند.

وی افزود: راننده خودرو بدون توجه به مأموران اقدام به فرار کرده که پس از طی مسافتی تعقیب و گریز خودرو متوقف و در بازرسی از آن ۱۵۶ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک کشف و راننده خودرو دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان فارس به عملیات دیگری که توسط مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان نی‌ریز انجام شد اشاره کرد و گفت:  ماموران هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور سیرجان- نی ریز به یک دستگاه خودرو وانت پیکان مظنون و پس از طی مسافتی تعقیب و گریز خودرو را متوقف کردند.

سردار گودرزی تصریح کرد: در بازرسی از این خودرو نیز ۱۰۸ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک کشف و راننده خودرو دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به توقیف یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ و دستگیری راننده آن به عنوان اسکورت این محموله موادمخدر عنوان کرد: شماره تلفن ۳۲۱۸۴۲۶۹ به صورت شبانه‌روزی آماده دریافت اخبار و اطلاعات شهروندان در حوزه خرید و فروش مواد مخدر است.

وی همچنین از شناسایی و دستگیری ۴ نفر سارق به عنف در شهر شیراز خبر داد و گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت به عنف از جمله سرقت به عنف یک دستگاه خودرو لیفان در شیراز، موضوع شناسایی سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار گرفت.

سردار گودرزی افزود: تحقیقات در این راستا ادامه داشت تا اینکه مأموران گشت کلانتری "زند" شیراز هنگام گشت‌زنی خودرو لیفان مسروقه را به صورت رها شده، مشاهده می‌کنند.

وی تصریح کرد: در این رابطه مأموران خودرو رها شده را به صورت نامحسوس تحت‌نظر قرار داده تا اینکه پس از گذشت چند ساعت دو نفر به محل پارک خودرو مراجعه می‌کنند.

سردار گودرزی با بیان اینکه مأموران هر دو نفر متهم را در یک عملیات منسجم  دستگیر و برای انجام تحقیقات به کلانتری انتقال دادند، افزود: در بازرسی بدنی از متهمان تعداد ۲ قبضه سلاح سرد و ۲ دستگاه گوشی تلفن همراه کشف شد.

فرمانده انتظامی استان فارس بیان کرد: متهمان در تحقیقات به سرقت خودرو با همدستی دو نفر دیگر اقرار کردند.

وی با بیان اینکه هر دو همدست این سارقان نیز دستگیر شدند، افزود: از این دو سارق نیز ۳ دستگاه گوشی تلفن همراه کشف شد.

سردار گودرزی گفت: سارقان تاکنون به سرقت ۲ دستگاه تلفن همراه و ۲ دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ و پژو ۲۰۶ مسروقه که در روزهای اخیر توسط ماموران کشف شده بود، اعتراف کردند.

وی با اشاره به اینکه سارقان با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، به شهروندان هشدار داد: خودرو خود را به قفل و زنجیر و وسایل ایمنی مجهز کرده و از پارک خودرو در نقاط تاریک و خلوت خودداری کنند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.