رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

کشف۶۶۰ کیلوگرم تریاک در فارس

۱۶:۰۸ - ۲۰۱۵/۰۸/۰۴

کشف۶۶۰ کیلوگرم تریاک در فارس

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با تلاش مأموران انتظامی استان فارس، ۶۵۹ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک کشف و دو قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شدند.

سردار احمدعلی گودرزی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ‌"نی‌ریز" مطلع شدند قاچاقچیان قصد دارند مقادیری مواد مخدر را از محور سیرجان – نی‌ریز انتقال دهند.

سردار گودرزی افزود: بلافاصله اکیپی از مأموران به محل موردنظر عزیمت و اقدام به ایجاد تور ایست و بازرسی کرده و در این راستا به یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ مظنون و دستور ایست دادند.

وی با بیان اینکه راننده خودرو بدون توجه به مأموران اقدام به فرار کرد که پس از طی مسافتی تعقیب و گریز در نهایت خودرو متوقف و راننده آن دستگیر شد خاطرنشان کرد: در بازرسی از این خودرو مقدار ۴۳۹ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک کشف شد.

رئیس پلیس استان فارس با اشاره به عملیات دیگری که توسط مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان انجام گرفت افزود: در پی استمرار فعالیت‌های مقابله‌ای با عناصر مافیای قاچاق مواد مخدر، مأموران مطلع شدند فردی قصد دارد یک محموله مواد مخدر را به شیراز انتقال دهد.

سردار گودرزی تصریح کرد: با انجام کارهای اطلاعاتی و پلیسی و اعزام اکیپی از مأموران به محور ورودی شیراز- سروستان، خودرو پژو ۴۰۵ حامل محموله موادمخدر شناسایی و توقیف شد.

وی افزود: در بازرسی از این خودرو نیز ۲۲۰ کیلوگرم تریاک کشف و در این راستا راننده خودرو دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان فارس هشدار داد: استان فارس محل ناامنی برای قاچاقچیان مواد مخدر است و مأموران جان بر کف انتظامی استان با تمام توان در راستای مقابله با پدیده شوم مواد مخدر و قاچاقچیان تلاش می‌کنند.

سردار گودرزی در پایان گفت: شماره تلفن‌های ۱۱۰ و ۲۱۸۴۲۶۹ به صورت شبانه‌روزی آماده دریافت اخبار و اطلاعات شهروندان در حوزه خرید و فروش مواد مخدر است.

سارق و همدستش به ۳۰ فقره سرقت درون خودرو اعتراف کردند

با تلاش مأموران انتظامی استان فارس دو نفر سارق درون خودرو دستگیر و در تحقیقات به ۳۰ فقره سرقت اعتراف کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان فارس در تشریح جزئیات این خبر گفت: مأموران کلانتری " ابوذر" شیراز دو نفر سارق را به هنگام سرقت از درون یک دستگاه خودرو دستگیر و با تشکیل پرونده به پلیس آگاهی استان انتقال دادند.

سرهنگ سیروس حیدری افزود: در بازجویی‌های صورت گرفته از این دو نفر تاکنون ۳۰ فقره سرقت درون خودرو کشف و تاکنون بیش از ۱۵ نفر از مالباختگان در این رابطه شناسایی شدند.

وی با بیان اینکه تحقیقات پلیس برای کشف سرقت‌های احتمالی دیگر از سارقان ادامه دارد، افزود: شهروندان از قرار دادن اموال با ارزش خود در درون خودرو خودداری کرده و حتی الامکان خودرو خود را در پارکینگ‌های موجود در سطح شهر پارک کنند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.