رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

انتقاداعضای شورای شهر شیراز ازفرمانداری

۱۶:۰۸ - ۲۰۱۵/۰۸/۰۴

انتقاداعضای شورای شهر شیراز ازفرمانداری

سخنگوی شورای ‌شهر شیراز نسبت به بازگشت سریالی مصوبات این شورا توسط فرمانداری شیراز انتقاد کرد و گفت: روشی که در فرمانداری شیراز پیش گرفته شده، ‌به صلاح شیراز نیست.

زین‌العابدین عرب  با اشاره به اینکه تنها در جلسه علنی عصر روز گذشته پنج مورد از مصوبات برگشت خورده شورای ‌شهر توسط فرمانداری شیراز بررسی شد، اظهار داشت: این روش صحیح نیست و اعضای ۲۱ نفره شورای اسلامی شیراز نسبت به این روند گلایه‌مند هستند.

وی با بیان اینکه برخی از ایرادات به مصوبات شورای اسلامی شهر بسیار جزیی است تصریح کرد: بازگشت مصوبات وقت شورا را گرفته و باید این موضوع در جلسه کارشناسی و اختصاصی در حضور سرپرست فرمانداری شیراز بررسی شود.

سخنگوی شورای شهر شیراز خاطرنشان کرد: دلیلی ندارد مصوباتی که با حضور نماینده فرمانداری در صحن علنی شورای اسلامی به تصویب می‌رسد دوباره بازگشت داده شود، اگر منع قانونی دارد باید توسط نماینده فرماندار در جلسه تذکر داده شود. / تسنیم

عضو شورای شهر شیراز خواستار بررسی این موضوع توسط سرپرست فرمانداری شیراز شد و گفت: بازگشت سریالی مصوبات شورای شهر شیراز آن هم در برخی موارد با توجه به سلیقه‌های شخصی صورت می‌گیرد که این شایسته نیست.

به گزارش تسنیم، بازگشت پی در پی مصوبات شورای اسلامی شهر شیراز  توسط کارشناسان فرمانداری در ماه اخیر با اعتراض اعضای شورای اسلامی کلان‌شهر شیراز مواجه شده است.

برخی از اعضای شورای شهر این روش را دخالت سلیقه‌ای برخی کارشناسان فرمانداری دانسته و معتقدند مصوبات شورای اسلامی شهر شیراز تنها بر اساس مواد قانونی به تصویب می‌رسد.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.