رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

توقیف نیم تن مواد مخدر در فارس

۱۶:۰۷ - ۲۰۱۵/۰۷/۲۰

توقیف نیم تن مواد مخدر در فارس

فرمانده انتظامی استان فارس از کشف ۵۴۱ کیلوگرم تریاک و حشیش طی ۷۲ ساعت گذشته در این استان خبر داد.

سردار احمدعلی گودرزی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: مأموران پاسگاه "هرمود باغ" شهرستان "لارستان"هنگام گشت‌زنی در محور "کرموستج – لارستان" به یک دستگاه خودرو سمند مظنون شده و دستور ایست دادند که راننده بدون توجه اقدام به فرار کرد.

وی افزود: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز خودرو مورد نظر متوقف و در بازرسی از آن ۳۵۸ کیلوگرم تریاک کشف و راننده خودرو نیز دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: همچنین مأموران انتظامی پاسگاه "هرمود باغ" و " چهار برکه" این شهرستان نیز در چند عملیات جداگانه، دو دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ و یک دستگاه پراید را متوقف و ضمن دستگیری سه نفر، در مجموع ۵۸ کیلو و ۸۰۰ گرم تریاک کشف کردند.

سردار گودرزی در ادامه از کشف مقادیری حشیش توسط مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد و گفت: مأموران مطلع شدند فردی قصد دارد محموله‌ای از حشیش را تحویل عناصر توزیع در شیراز قرار دهد.

وی افزود: موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار گرفته و در این راستا یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ در یکی از ورودی های شهر شیراز مورد شناسایی قرار گرفته و مأموران دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه راننده خودرو بدون توجه به مأموران اقدام به فرار کرد، افزود: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز در نهایت خودرو مورد نظر توقیف و در بازرسی از آن ۶۱ کیلوگرم حشیش کشف و راننده خودرو دستگیر شد.

وی با اشاره به اینکه مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان "جهرم " نیز در یک عملیات تعقیب و گریز پلیسی  ۱۵ کیلو و ۴۰۰ گرم حشیش کشف کردند، افزود: متهم با پرتاب این مواد مخدر به بیرون با استفاده از یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵  از صحنه متواری و تلاش برای دستگیری وی ادامه دارد.

سردار گودرزی گفت: همچنین مأموران انتظامی شهرستان‌های "خرم بید" و " استهبان" نیز هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی به ترتیب ۳۷ کیلو و ۶۰۰ گرم تریاک و ۱۰ کیلو و ۲۰۰ گرم تریاک کشف و در این راستا سه نفر متهم را دستگیر کردند.

وی با هشدار به قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ تصریح کرد: مأموران انتظامی استان فارس با تمام توان خود در راه مبارزه با قاچاق مواد مخدر تلاش می‌کنند.

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: شماره تلفن‌های ۱۱۰ و  ۲۱۸۴۲۶۹ به صورت شبانه‌روزی آماده دریافت اخبار و اطلاعات شهروندان در حوزه خرید و فروش مواد مخدر است.

کشف ۴۰۶ هزار نخ سیگار قاچاق در "جهرم"

با توقیف یک دستگاه پژو پارس در شهرستان "جهرم" استان فارس، ۴۰۶ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان "جهرم" با اعلام این خبر گفت: مأموران انتظامی این شهرستان هنگام کنترل خودروهای عبوری در جاده "لار- جهرم" به یک دستگاه خودرو پژو پارس مظنون شدند.

سرهنگ یوسف ملک‌زاده افزود: راننده پژو پارس به محض مشاهده ماموران اقدام به فرار کرد که پس از طی مسافتی تعقیب و گریز، خودرو مورد نظر توقیف و در بازرسی از آن ۴۰۶ هزارنخ سیگار قاچاق کشف شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در این رابطه یک نفر دستگیر و به دادسرا معرفی شد، خاطرنشان کرد: مبارزه جدی با قاچاق در دستور کار پلیس شهرستان است و شهروندان می‌توانند هر گونه اخبار و اطلاعات خود پیرامون این موضوع را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.