رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مخالف مصوبات شورای شهر شیراز نیستم

۰۹:۰۷ - ۲۰۱۵/۰۷/۰۷

مخالف مصوبات شورای شهر شیراز نیستم

سرپرست فرمانداری شهرستان شیراز گفت: مقابل شورای شهر قرار نگرفته ام و مخالف مصوبات این نهاد مردمی نیستم.

حیدر عالیشوندی در جلسه علنی شورای اسلامی شیراز، آمادگی خود را برای ارائه مشاوره در خصوص دستور جلسه‌ها قبل از طرح و تصویب را اعلام كرد.

سرپرست فرمانداری شهرستان شیراز بیان کرد:  آمادگی دارم كه همراه با شورا، گام‌های محكمی برای توسعه شیراز بردارم.

وی با تأکید بر همسویی شورای شهر، شهرداری و فرمانداری در اجرای مصوبات در چارچوب قوانین، آیین نامه‌ها و دستورالعمل‌ها، افرود: به عنوان مشاور توصیه ما به مجموعه شورای شهر رعایت اصول مصوبات در چارچوب ضوابط است.

سرپرست فرمانداری شیراز خاطرنشان کرد: زمانی که موضوع حاکمیتی و اعتبار دولتی در امور اجرایی در جریان است باید اجازه داده شود تا امور هر نهاد متناسب با وظایف ارگان‌ها و سازمان‌ها دنبال شود.

عالیشوندی همچنین با اشاره به نزدیك شدن به روز جهانی قدس، لزوم حضور گسترده و پرشور مردم در این راهپیمایی را همانند سال‌های گذشته مورد تاكید قرار داد.

سرپرست فرمانداری شیراز ضمن دعوت از آحاد مختلف مردم روزه‌دار این كلان‌شهر برای شركت در راهپیمایی روز قدس، به تلاش مقتدرانه تیم دیپلماسی ایران در مذاکرات هسته‌‌ای اشاره و ابراز امیداوری کرد كه با توافقی که در روزهای آینده حاصل خواهد شد، شاهد تحقق حقوق مسلم جمهوری اسلامی ایران باشیم.

عالیشوندی ضمن قدردانی از مجموعه پرسنل شهرداری شیراز روز شهرداری و دهیاری را تبریک گفت و افزود: فرمانداری همواره حامل این پیام بوده که در کنار شورا و شهرداری راه توسعه شهر را در پیش گرفته است.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.