رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

آیا تدبیر و امید به فارس می رسد؟ / پشت پرده استعفای استاندار فارس !

۲۲:۰۶ - ۲۰۱۵/۰۶/۳۰

آیا تدبیر و امید به فارس می رسد؟ / پشت پرده استعفای استاندار فارس !

موسوی مشاور عالی استاندار درآن روزها اعلام کرد که استاندار استعفا نداده و بنایی برای استعفا ندارد و تا آخر سکان دار استانداری فارس خواهد ماند. / آیا واقعا پشت پرده استعفا احمدی ، شرکت در انتخابات مجلس است؟

به گزارش صبح شیراز ، سید محمد احمدی استاندار پر حاشیه فارس بالاخره استعفا داد. وی امروز عصر در گفتگو با ایلنا رسماً اعلام کرد که به دلیل شرکت در انتخابات مجلس در موعد قانونی استعفاي خود را تقدیم وزیر کشور نموده است.

البته پایگاه خبری تحلیلی صبح شیراز چند روز پیش خبر استعفای احمدی را منتشر کرده بود؛ خبری که با واکنش مشاور عالی وی روبه شد. موسوی، مشاور عالی استاندار، درآن روزها اعلام کرد که استاندار استعفا نداده و حتي بنایی برای استعفا ندارد و تا آخر سکان دار استانداری فارس خواهد ماند.

ماه هاست كه وزارت کشور و هیئت دولت تحت فشار شدید مردم ، رسانه ها و حامیان دولت تدبیر وامید در استان فارس برای تغییر مدیریت ارشد استان مي باشد. گفتني است در این ایام خبرهایی جدی از تغییر استاندار فارس شنیده می شد؛ تا آنجا که شاید اگر احمدی نيز استعفا نداده بود همین روزها به وقوع می پیوست. برپایه همین خبرها و تکذیب چند روز قبل مشاور استاندار، برخی تحلیل گران استعفای احمدی را نوعي فرار به جلو دانسته و آن را پیش دستیِ وی برای جلوگیری از عزل می دانند.

هفته گذشته نیز خبری مبنی بر عزل معاون سیاسی استانداری فارس توسط نزديكان احمدی مطرح شد. پایگاه خبری تحلیلی صبح شیراز چند روز قبل خبري منتشر كرد كه عزل جوانشير كدخداپور با مخالفت هیئت دولت و وزارت کشور روبه رو شده است. اينهمه در حالي بود كه در چند روز گذشته هر چه استاندار فارس و مشاور عالی وي تلاش کردند جلسه تودیع کدخداپور را برگزار کنند نتوانستند رضایت وزارت کشور و هیئت دولت را کسب کنند و کدخداپور از دیروز در دفتر کار خود حاضر شده و به فعالیتهای خود ادامه می دهد.

در حال حاضر با توجه به استعفاي استاندار فارس و نابسامانی در مدیریت استان، باید منتظر ماند كه هیئت دولت فردا در جلسه خود چه تصمیمی برای استان فارس خواهدگرفت و اگر فردا هیئت دولت مصوبه ای برای تعیین استاندار فارس نداشته باشد، باید ديد وزیر کشور چه کسی را به عنوان سرپرست استانداری فارس مشخص می کند.

حال سوال اصلی اینجاست که استانداری که می خواست در انتخابات مجلس شرکت کند چرا از روزهای قبل واقیعت ها را به مردم نمی گفت؟ چرا مشاور ارشد ایشان قاطعانه استعفاي وی را تکذیب کرد؟ تکلیف احکامی که در این چند روز دکتر احمدی تحت عنوان عزل یا نصب یا موارد دیگر صادر کرده است چه می شود؟ آیا واقعا پشت پرده استعفاي احمدی ، شرکت در انتخابات مجلس است؟باید منتظر ماند و دید در روزهای آینده چه اتفاقاتی در هیئت دولت، وزارت کشور و استانداری فارس رخ خواهد داد.

دیدگاه‌ها

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.