رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

هلاکت شرور مسلح شیراز در درگیری با مأموران

۲۰:۰۶ - ۲۰۱۵/۰۶/۲۹

هلاکت شرور مسلح شیراز در درگیری با مأموران

فرمانده انتظامی استان فارس از به هلاکت رسیدن یک شرور مسلحی که با اقدامات خود باعث ایجاد ناامنی در شهر شیراز شده بود، خبر داد.

سردار احمدعلی گودرزی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی ارجاع یک پرونده از سوی مرجع قضائی مبنی بر درگیری مسلحانه توسط یک نفر، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس امنیت عمومی این استان قرار گرفت.

وی ادامه داد: مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی مخفی‌گاه این فرد را دریکی از شهرک‌های اطراف شیراز مورد شناسایی قرار داده و با هماهنگی مقام قضائی به محل موردنظر اعزام شدند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: این فرد شرور که عرصه را بر خود تنگ می‌دید اقدام به تیراندازی به‌سوی مأموران کرده و قصد متواری شدن از آن منطقه را داشت.

گودرزی گفت: مأموران برای دستگیری فرد شرور دستور ایست دادند که وی بدون توجه به‌طور مجدد اقدام به تیراندازی کرده و درنهایت فرد شرور توسط مأموران به هلاکت رسید.

فرمانده انتظامی استان فارس تصریح کرد: در بازرسی از محل درگیری و مخفی‌گاه این فرد یک سلاح کلت کمری، یک خشاب به همراه دو فشنگ، یک سوت مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه، یک خودکار دوربین‌دار جاسوسی، سه سلاح سرد و سه گوشی تلفن همراه کشف شد.

گودرزی گفت: در سوابق این فرد شرور اقدامات مجرمانه‌ای مانند مشارکت در خریدوفروش و نگهداری سلاح غیرمجاز، خریدوفروش مواد مخدر، قدرت‌نمایی با سلاح سرد و گرم و مشارکت در یک قتل دیده می‌شود.

گودرزی با هشدار جدی به افرادی که با اقدامات خود قصد ایجاد بی‌نظمی و ناامنی در سطح جامعه را دارند، افزود: خادمان مردم در انتظامی استان فارس به‌شدت با این‌گونه افراد برخورد قانونی انجام خواهند داد و ضمن دستگیری آن‌ها را به مقام قضائی معرفی می‌کنند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.