رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

کشف ۳۳۰ کیلوگرم تریاک در فارس

۱۸:۰۶ - ۲۰۱۵/۰۶/۲۸

کشف ۳۳۰ کیلوگرم تریاک در فارس

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با تلاش مأموران انتظامی استان فارس در ۲۴ ساعت گذشته، ۳۳۰ کیلو و ۸۰۰ گرم تریاک کشف شد.

سردار احمدعلی گودرزی در این زمینه اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان " لارستان" هنگام کنترل خودروهای عبوری در یکی از محورهای مواصلاتی به یک دستگاه خودرو پراید مظنون و دستور ایست دادند.

سردار گودرزی افزود: راننده خودرو بدون توجه به دستور ایست مأموران اقدام به فرار کرد که پس از طی مسافتی تعقیب و گریز خودرو متوقف و در بازرسی از آن ۲۹۱ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک کشف شد.

وی با بیان اینکه راننده خودرو با استفاده از تاریکی شب و کوهستانی بودن منطقه متواری شد، افزود: تلاش برای شناسایی و دستگیری وی با جدیت ادامه دارد.

فرمانده انتظامی استان فارس تصریح کرد: همچنین مأموران پاسگاه انتظامی "هرمود باغ" این شهرستان نیز هنگام گشت زنی در یکی از محورهای مواصلاتی به یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ مظنون و آن را متوقف کردند.

سردار گودرزی گفت: در بازرسی از صندوق عقب این خودرو نیز ۲۰ کیلوگرم تریاک کشف و راننده خودرو دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان فارس به عملیات دیگری که در شهرستان "نی ریز" انجام شد، اشاره کرد و گفت: ماموران مستقر در ایستگاه بازرسی "قطرویه" این شهرستان در بازرسی از یک دستگاه خودرو تیبا مقدار ۹ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک کشف و راننده خودرو را دستگیر کردند.

سردار گودرزی گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان "خرم بید" نیز با توقیف یک دستگاه اتوبوس و در بازرسی از ساک دستی یک تن از مسافران، ۹ کیلو و ۸۰۰ گرم تریاک کشف و متهم را دستگیر کردند. 

وی با هشدار جدی به قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ تصریح کرد: خادمان مردم درانتظامی استان فارس به شدت با عاملان تهیه و توزیع مواد مخدر برخورد قانونی کرده و آنها را به مرجع قضائی تحویل خواهند داد.

فرمانده انتظامی استان فارس در پایان گفت: شماره تلفن‌های ۱۱۰ و  ۲۱۸۴۲۶۹ به صورت شبانه‌روزی آماده دریافت اخبار و اطلاعات شهروندان در حوزه خرید و فروش مواد مخدر است.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.