رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

بهمن شیراز ، صعود به لیگ دسته اول ، سقوط از استان فارس !

۱۸:۰۶ - ۲۰۱۵/۰۶/۱۷

بهمن شیراز ، صعود به لیگ دسته اول ، سقوط از استان فارس !

عضو شورای شهر شیرازگفت:به رغم تلاش های انجام شده برای حفظ تیم فوتبال بهمن شیراز اما هیچ اراده ای از سوی مسوولان استان و نمایندگان مجلس برای نگهداری این تیم وجود ندارد.

سیدکمال پاک فطرت چهارشنبه در حاشیه دیدار با سرپرست ورزش و جوانان فارس،رییس هیات فوتبال فارس و مالک باشگاه بهمن افزود:تمام راه ها برای حفظ این تیم پشت سرگذاشتیم و نتیجه ای در بر نداشت و از اینکه در این استان نمی شود یک تیم فوتبال را حفظ کرد جای تعجب دارد.

تیم فوتبال بهمن شیراز که مدت هفت سال است توسط بخش خصوصی فعالیت خود را از زیرگروه استان فارس آغاز کرده است اکنون نیز به دسته اول کشور صعود کرده اما مدیر عامل این باشگاه اعلام کرده است دیگر توانایی اداره این تیم را ندارد به همین دلیل می خواهد امتیاز آن را با وجود مشتریانی که دارد به استانی دیگر واگذار کند.

وی افزود:مدیرعامل باشگاه بهمن با هزینه شخصی تیمش را از مسابقات استانی به دسته اول فوتبال کشور رسانده است اما حضور دراین رده از فوتبال و جنگیدن با تیم های متمول و دارای پشتوانه سیاسی کار بسیار دشواری است که تیم بهمن پیش رو دارد .

نایب رییس هیات فوتبال فارس ادامه داد: اگرباشگاه بهمن بخواهد تیمش را برای تنها حفظ سهمیه در دسته اول شرکت دهد نیاز به ۴۰ میلیار ریال پول دارد که از این مبلغ نیز ۱۰ میلیارد ریال باید به صورت نقدی داشته باشد تا در بازار نقل وانتقال وهزینه های اولیه تیم شرکت نماید .

پاک فطرت افزود : رضایی سرپرست ورزش و جوانان فارس تلاش بسیار زیادی برای حفظ تیم کرده و هنوز هم ادامه دارد اما برای اینکه سرمایه بخش خصوصی که با خون دل به دست آمده از بین نرود و در فارس هم حمایت نمی شود بهتراست به مشتریان بی شماری که ازاستان های دیگر تماس گرفته اند واگذار شود.

این کارشناس ورزشی نویس با انتقاد به اینکه هیچ فریاد رسی در فارس وجود ندارد، افزود:چگونه است که مسوولان ونمایندگان مجلس استان های دیگرازتیم های ورزشی خود حمایت می کنند وبرای خریدن امتیاز یک تیم فوتبال استان دیگر،همه گونه همکاری می کنند اما در فارس این اتفاق رخ نمی دهد. / ایرنا

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.