رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

شهردار شیراز استعفا نمی دهد

۱۹:۰۶ - ۲۰۱۵/۰۶/۱۵

شهردار شیراز استعفا نمی دهد

سخنگوی شورای اسلامی شهر شیراز گفت: با توجه به مباحثی که در روزهای گذشته در مورد استعفای شهردار شیراز برای حضور در انتخابات مجلس مطرح شد، در جلسه غیر علنی امروز (دوشنبه) مقرر شد که شهردار شیراز به فعالیت خود در شهرداری ادامه دهد.

زین العابدین عرب، عصر دوشنبه در حاشیه جلسه شورای اسلامی شهر شیراز، در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در این جلسه غیر علنی که برای شفاف شدن موضوع و با حضور اعضای شورا و شهردار شیراز برگزار شد، پس از بررسی تمام مطالب مطرح شده از سوی اعضای شورا و شهردار، در نهایت مقرر شد که شهردار شیراز، همکاری خود را همچنان ادامه دهد.

وی ادامه داد:شورای چهارم از ابتدای شروع فعالیت خود، علیرضا پاک فطرت را برای مدت چهار سال به عنوان شهردار شیراز انتخاب کرد و با توجه به این که این شورا هم اینک در نیمه راه فعالیت خود قرار دارد، تداوم حضور شهردار در شرایط کنونی بسیار ضروری است.

عرب در مورد امکان استعفای اعضای شورای شهر شیراز برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی ، اظهار داشت: تا امروز هیچ یک از اعضا استعفا نداده اند و در این زمینه نیز مطلبی را مطرح نکرده اند هرچند که اعضای شورا برای استعفا تا پایان خرداد جاری فرصت دارند.

در هفته های گذشته مطالبی در مورد احتمال استعفای شهردار شیراز و برخی از اعضای شورای اسلامی این شهر برای حضور در فعالیت های انتخاباتی مطرح شده بود که در جلسه غیر علنی امروز شورا بحث استعفای شهردار منتفی اعلام شد. / ایرنا
 

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.