رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

جشن و شادمانی شیرازی ها از پیروزی در مذاکرات هسته ای

۱۰:۰۴ - ۲۰۱۵/۰۴/۰۴

جشن و شادمانی شیرازی ها از پیروزی در مذاکرات هسته ای

شهروندان شیرازی بمناسبت توافق هسته ای انجام شده بین ایران و گروه ۱+۵ با حضور در خیابانها و بلوارهای اصلی شهر شیراز به صورت پیاده و همچنین سوار بر خودرو شادمانی خود را بروز دادند.

شهروندان شیرازی که حوالی عصر امروز جمعه از طریق شبکه های اجتماعی برای حضور در جشن توافق هسته ای فراخوانده شده بودند از حدود ساعت ۲۰ در بلوار چمران ، مالی آباد ، مطهری و میادین دانشجو(علم ) و ارم حاضر شدند و با سردادن شعارهای روحانی ، ظریف متشکریم و همچنین به صدا در آوردن بوق خودروها به ابراز احساسات خود از توافق هسته ای اخیر پرداختند.
براساس این گزارش گروهی از مردم بر روی سکوها و پله های مشرف به بلوار چمران در حالی که تصاویری از رهبری ، رییس جمهوری ، وزیر امورخارجه و دیگر چهره های ملی و نیز پرچم سه رنگ کشورمان را در دست داشتند در حمایت از توافق صورت گرفته شده شعار های تشکر تشکر از تیم مذاکره کننده جمهوری اسلامی را سردادند.
صدای ممتد بوق خودروهایی که در مناطق یاد شده ترافیک سنگینی را پدید آورده بودند به همراه تکان دادن برف پاک کن های این خودروها که پارچه های رنگار رنگی را حمایل می کردند و همزمان با ان پخش موسیقی های شاد خودرو سواران فضای خاصی به شهر شیراز داده بود.
پرتاپ فشفشه و ترقه بوسیله نوجوانان و جوانان به نشانه ابراز احساسات و شادی از توافق صورت گرفته نیز از دیگر نکات قابل توجه این تجمع های آرام و تردد خودرویی بود.
این گزارش حاکیست ، حضور پرشمار ماموران انتظامی و راهنمایی و رانندگی برای برقراری نظم و جلوگیری از ایجاد ترافیک در میادین و خیابانهای محل تردد و تجمع مردم به چشم می خورد.

دیدگاه‌ها

رضا ۱۹:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۴

واقعا خوش گذشت.کاشی اطلاع رسانی بیشتر بود مردم بیشتر میومدند

محمد ۱۹:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۴

مردم هم الکی منتظرن بهونه اند.آخه اینم شادی داره؟

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.