رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

کشف۴ میلیون نخ سیگار قاچاق درفارس

۱۳:۰۶ - ۲۰۱۵/۰۶/۱۴

کشف۴ میلیون نخ سیگار قاچاق درفارس

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان با انجام یک عملیات منسجم، ۴ میلیون و ۳۷۰ هزار نخ سیگار و تعداد زیادی کالای قاچاق کشف کردند.

 سردار احمدعلی گودرزی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی کسب اخباری مبنی بر تحرکات گسترده قاچاقچیان سیگار در حوزه شهرستان "لامرد"، مأموران پس از هماهنگی مقام قضائی به آن مکان اعزام شدند.

سردار گودرزی افزود: مأموران پس از انجام گشت‌های محسوس و غیرمحسوس در محورهای مواصلاتی ۷ دستگاه خودرو سبک و تیزرو به عنوان اسکورت و دو دستگاه کامیون حامل کالای قاچاق را شناسایی و دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی استان فارس تصریح کرد: راننده خودروها به محض مشاهده مأموران اقدام به فرار کردند که پس از طی مسافتی تعقیب و گریز، دو دستگاه خودرو کامیون حامل کالای قاچاق توقیف و در بازرسی از آنها ۴ میلیون و ۳۷۰ هزار نخ سیگار، مقادیر زیادی پوشاک، ۳۰ دستگاه کولر گازی و تعدادی لوازم خودرو کشف شد.

سردار گودرزی با اشاره به اینکه در این زمینه یک نفر متهم دستگیر و خودروهای اسکورت به همراه راننده یکی دیگر از کامیون‌ها از صحنه متواری شدند، افزود: تلاش برای شناسایی و دستگیری متهمان متواری ادامه دارد.

فرمانده انتظامی استان فارس در پایان با اشاره به اثرات سوء قاچاق بر اقتصاد کشور گفت: مأموران انتظامی استان فارس تمام تلاش خود را برای مبارزه با این پدیده شوم به کار می‌بندند.

رئیس پلیس امنیت عمومی فارس از شناسایی و دستگیری ۹ نفر از اراذل و اوباش در یکی از محله‌های جنوبی شیراز خبر داد.

سرهنگ علی ذوالقدری در تشریح جزئیات این خبر گفت: در راستای طرح مقابله با تحرکات مجرمانه اراذل و اوباش و پاکسازی نقاط آلوده و درخواست‌های مکرر شهروندان در زمینه این موضوع، مراتب به صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار گرفت.

وی افزود: با هماهنگی مقام قضائی مأموران این پلیس با همکاری عوامل یگان امداد شهرستان شیراز به یکی از محله‌های جرم‌خیز در جنوب شهر اعزام و در یک عملیات منسجم تعداد ۹ نفر از اراذل و اوباش را دستگیر کردند.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان فارس خاطرنشان کرد: در سوابق این افراد اقدامات مجرمانه و هنجارشکنی نظیر عربده کشی، قدرت نمائی، زورگیری، درگیری و نزاع های دسته جمعی متعدد و فروش مواد مخدر بوده که موجبات نارضایتی و ایجاد مزاحمت برای شهروندان را فراهم کرده و تحت تعقیب مراجع قضائی و انتظامی نیز بودند.

سرهنگ ذوالقدری با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه این افراد تعدادی سلاح سرد و مقادیری انواع مواد مخدر کشف شد، افزود: در این رابطه پرونده قضائی تشکیل شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان فارس در پایان با هشدار به افراد مخل نظم و امنیت در جامعه گفت: در پی انجام این عملیات، ساکنان آن محله از دستگیری اراذل و اوباش و اقدامات پلیس اعلام رضایت و تقدیر و تشکر کردند./تسنیم

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.