رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

توقیف ۵۰۴ کیلوگرم تریاک در فارس

۱۰:۰۶ - ۲۰۱۵/۰۶/۱۱

توقیف ۵۰۴ کیلوگرم تریاک در فارس

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با تلاش مأموران انتظامی ‌فارس در ۲۴ ساعت گذشته، ۵۰۴ کیلوگرم تریاک کشف شد.

 سردار احمدعلی گودرزی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: مأموران گشت کلانتری مرکزی شهرستان "سپیدان" هنگام گشت‌زنی در سطح حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودرو زانتیا که در محله خلوتی از شهر پارک شده بود، مظنون شدند.

سردار گودرزی افزود: با توجه به دست‌نویس بودن شماره پلاک خودرو مأموران به موضوع حساس‌تر شده و در استعلام‌های انجام شده مشخص شد پلاک مربوطه متعلق به یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ است.

فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به انتقال این خودرو به پارکینگ افزود: در بازرسی از این خودرو مقدار ۴۲۹ کیلو و ۷۰۰ گرم تریاک کشف و تلاش برای شناسایی و دستگیری صاحبان این محموله مواد مخدر ادامه دارد.

وی با اشاره به عملیات دیگری که در شهرستان "خرم بید" استان فارس صورت گرفت، تصریح کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان نیز هنگام کنترل خودروهای عبوری در ایستگاه بازرسی شهید "جنتی‌فر" به یک دستگاه کامیون که از شیراز به اصفهان در حال حرکت بود، مظنون و آن را توقیف کردند.

سردار گودرزی گفت: در بازرسی از این کامیون مقدار ۷۰ کیلوگرم تریاک کشف و در این رابطه دو نفر دستگیر شدند.

وی خاطر شان کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان " ارسنجان" نیز با توقیف یک دستگاه موتورسیکلت، ۴ کیلو و ۴۵۰ گرم تریاک کشف و راکب موتورسیکلت را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان فارس در پایان گفت: شماره تلفن ۲۱۸۴۲۶۹ به صورت شبانه‌روزی آماده دریافت اخبار و اطلاعات شهروندان در حوزه خرید و فروش مواد مخدر است./تسنیم

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.