رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

کشف ۴۲۵ کیلوگرم تریاک در فارس

۱۰:۰۶ - ۲۰۱۵/۰۶/۰۶

کشف ۴۲۵ کیلوگرم تریاک در فارس

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: مأموران انتظامی شهرستان‌های داراب، سپیدان، لارستان و جهرم استان فارس با انجام چند عملیات منسجم پلیسی ۴۲۵ کیلوگرم تریاک کشف کردند.

سردار احمدعلی گودرزی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان جهرم هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور لار - جهرم به یک دستگاه پراید مظنون و بلافاصله آن را متوقف کردند.

سردار گودرزی افزود: در بازرسی از این خودرو ۴۸ کیلوگرم تریاک کشف و در این خصوص سه نفر متهم دستگیر شدند.

وی عنوان کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان «سپیدان» نیز هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور سپیدان – یاسوج به دو دستگاه خودرو وانت پیکان و کامیون مظنون و آن‌ها را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان فارس خاطرنشان کرد: مأموران موفق شدند در بازرسی از خودرو وانت پیکان مقدار ۳۷ کیلوگرم تریاک و در بازرسی از خودرو کامیون مقدار ۹۹ کیلوگرم تریاک کشف و راننده هر دو خودرو را دستگیر کنند.

سردار گودرزی با اشاره به یک عملیات دیگر که در شهرستان «داراب» انجام شد، افزود: مأموران انتظامی پاسگاه «کوهستان» این شهرستان نیز با توقیف یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ در گردنه گدار پنبه، ۱۹۳ کیلوگرم تریاک کشف و راننده خودرو را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان «لارستان» پس از تعقیب و گریز پلیسی، یک دستگاه خودرو تویوتا دو کابین را متوقف کردند.

وی تصریح کرد: در بازرسی از این خودرو ۴۸ کیلوگرم تریاک کشف و راننده خودرو نیز دستگیر شد.

سردار گودرزی در پایان گفت: شماره تلفن ۲۱۸۴۲۶۹ به‌صورت شبانه‌روزی آماده دریافت اخبار و اطلاعات شهروندان در حوزه خریدوفروش مواد مخدر است./تسنیم

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.