رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

کشف ۴۷۱ کیلوگرم مواد مخدر در فارس

۱۲:۰۵ - ۲۰۱۵/۰۵/۳۱

کشف ۴۷۱ کیلوگرم مواد مخدر در فارس

فرمانده انتظامی  در تشریح جزئیات این خبر گفت: مأموران پاسگاه انتظامی هرمود عباس شهرستان لارستان هنگام گشت‌زنی در جاده زاهدمحمود به یک خودروی نیسان که حامل پنج گوساله بود، مظنون شدند و آن را متوقف کردند.

سردار احمدعلی گودرزی ادامه داد: مأموران در بازرسی از این خودرو ۱۴۸ کیلوگرم تریاک که در کف خودرو جاسازی‌ شده بود، کشف و راننده و سرنشین خودرو را دستگیر کردند.

وی تصریح کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان داراب نیز مطلع شدند مقداری مواد مخدر در یک باغ دپو شده است که بلافاصله مأموران با هماهنگی مقام قضائی به محل موردنظر اعزام شدند.

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: در بررسی‌های بیشتر ۲۴۵ کیلوگرم حشیش که در این باغ و زیر خاک مدفون‌ و با خار و خاشاک پوشانده شده بود، کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه در محل کشف مواد مخدر هیچ‌کسی حضور نداشت، افزود: تلاش برای شناسایی و دستگیری صاحبان این محموله مواد مخدر ادامه دارد.

سردار گودرزی افزود: همچنین مأموران ایستگاه بازرسی قلاتویه شهرستان داراب نیز با توقیف یک خودرو رانا، ۲۹ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک کشف و سه نفر را دستگیر کردند.

وی از کشف ۴۸ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک توسط مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر نی‌ریز خبر داد و گفت: این مقدار مواد مخدر نیز در بازرسی از یک خودرو پیکان کشف و دو نفر در این مورد دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان فارس همچنین گفت: شماره تلفن ۲۱۸۴۲۶۹ به‌صورت شبانه‌روزی آماده دریافت اخبار و اطلاعات شهروندان در حوزه خریدوفروش مواد مخدر است.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.