رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

کاهش ۴۲ درصدی جرائم مختلف در جهرم

۱۵:۰۵ - ۲۰۱۵/۰۵/۲۸

کاهش ۴۲ درصدی جرائم مختلف در جهرم

فرمانده نیروی انتظامی استان فارس با اشاره به افزایش ۱۲۰ درصدی کشفیات سرقتی در شهرستان جهرم گفت: ۴۲ درصد از جرائم مختلف در سال گذشته در جهرم کاهش داشته است.

سردار احمدعلی  گودرزی در مراسم تجلیل از افراد برتر در حوزه پیشگیری از جرائم از افزایش ۱۲۰ درصدی کشفیات سرقتی در ‌شهرستان جهرم خبر داد و اظهار داشت: ۴۲ ‌درصد از جرائم مختلف در سال گذشته در جهرم کاهش داشته است.

وی بابیان اینکه امنیت جهرم نسبت به دیگر شهرهای استان بیشتر است، گفت: مردم جهرم همواره درصحنه‌های مختلف کشور حضور درخشانی داشته‌اند‌ و این امنیت شایسته آن‌ها است.

گودرزی با تأکید به اهمیت پیشگیری در عدم وقوع جرائم، خاطرنشان کرد: خرج کردن در حوزه امنیت نه ‌تنها هزینه نیست بلکه نوعی سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود.

فرمانده انتظامی فارس بابیان اینکه یکی از ویژگی‌های انقلاب مردمی بودن آن است، تصریح کرد: اگر مردم در ۸ سال جنگ تحمیلی حضور نداشتند این مهم طور دیگری رقم می‌خورد و امروز نیز بدون پشتوانه مردم امنیت توسعه‌یافته و همه‌جانبه حاصل نمی‌شود.

وی با اشاره به اینکه هماهنگی بسیار خوبی بین ارگان‌های امنیتی جهرم وجود دارد، اظهار داشت: خدمت به مردم جهرم توفیق الهی است که باید در این شهرستان جرائم به‌طور ۱۰۰ درصد کنترل شود.

گودرزی بابیان ویژگی‌های مردم جهرم، افزود: مردم جهرم، مردمی نظم‌پذیر و ولایت مدار هستند که مسئولان باید در راستای معرفی این شهر به‌عنوان یک الگو به دیگر شهرها تلاش کنند و تحقق این مهم جز با همدلی مردم و مسئولان انجام نمی‌شود.

فرمانده نیروی انتظامی فارس با اشاره به اینکه شهرستان جهرم باید عنوان یک شهرستان پایلوت در استفاده از کلاه ایمنی تبدیل شود، گفت: از مردم این شهر می‌خواهیم با استفاده از کلاه ایمنی از وقوع تلفات احتمالی جلوگیری کنند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.