رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

انهدم باند سارقان مسلح در فارس

۱۵:۰۵ - ۲۰۱۵/۰۵/۲۳

انهدم باند سارقان مسلح در فارس

فرمانده انتظامی استان فارس از انهدام باند سارقان مسلح و به هلاکت رسیدن سرکرده این باند در شهرستان کازرون خبر داد.

سردار احمد علی گودرزی اظهار داشت: در پی چندین ماه شرارت باند سارقان مسلح در شهرستان کازرون به ویژه در بخش چنارشاهیجان که در سوابق خود راهبندی‌ها و سرقت‌های مسلحانه، تجاوز به عنف و شرارت داشتند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار شورای تامین و همچنین مأموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پس از تحقیقات گسترده و کنترل‌های نامحسوس با هماهنگی دستگاه قضائی، پنج نفر از این متهمان را در عملیاتهای ضربتی دستگیر و برای تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی انتقال دادند.

فرمانده نیروی انتظامی استان فارس با بیان اینکه از دستگیرشدگان مقادیری تجهیزات استفاده شده در سرقت مسلحانه کشف شد خاطرنشان کرد: سارقان در بازجویی های فنی انجام شده با توجه به شواهد موجود چاره ای جز اعتراف نداشتند و به چندین فقره سرقت مسلحانه و به عنف با همدستی سرکردگی باند با هویت «م. س» در استان‌های فارس، هرمزگان، بوشهر اعتراف کردند.

وی عنوان کرد: پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی و تلاش جهت دستگیری سرکرده باند آغاز شد.

سردار گودرزی تصریح کرد: با بررسی جزئیات و مدارک به جامانده از صحنه قتل فروشنده دوره‌گردی که در اواخر فروردین امسال در یکی از روستاهای اطراف کازرون رخ داده بود مشخص شد قتل توسط شرور «م. س» صورت گرفته که با توجه به حساسیت موضوع ماموران پلیس آگاهی کازرون از حضور این شرور مسلح در شهر قائمیه مطلع و برای دستگیری وی به محل مورد نظر عزیمت کردند.

فرمانده انتظامی استان فارس خاطرنشان کرد: مأموران در حال اعزام به ماموریت بودند که خبر رسید فرد مورد نظر در شهر قائمیه توسط افرادی ناشناس مورد اصابت گلوله قرار گرفته و به درمانگاه شهر قائمیه انتقال داده شده است.

وی با اشاره به اینکه این شرور به علت شدت جراحات وارده در درمانگاه به هلاکت رسید و جسدش به سردخانه برای انجام معاینات پزشکی قانونی تحویل شد، خاطرنشان کرد: یک نفر همدست شرور در صحنه دستگیر و یک قبضه اسلحه دولول شکاری، یک دستگاه موتورسیکلت سرقتی و تعدادی سلاح سرد که شرور در اقدامات مجرمانه خود استفاده می کرده و همچنین مدارک هویتی افرادی که مورد تجاوز قرار گفته بودند از شرور در صحنه کشف شد.

گفتنی است، مردم شهر قائمیه با راه‌اندازی کاروان‌های شادی از به درک واصل شدن این شرور ابراز خوشحالی کردند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.