رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

دشمن به دنبال تحمیل کاپیتولاسیون هسته ای

۱۹:۰۵ - ۲۰۱۵/۰۵/۲۲
امام جمعه شیرازبیان کرد:

دشمن به دنبال تحمیل کاپیتولاسیون هسته ای

امام جمعه موقت شیراز، با اشاره به خواسته دشمنان مبنی بر فراهم شدن زمینه برای انجام مصاحبه با دانشمندان هسته ای کشورمان گفت:این خواسته دشمن درحقیقت یک کاپیتولاسیون هسته ای است و ملت ما اجازه تحقق چنین چیزی را نمی دهد.

حجت الاسلام سید ابوفاضل رضوی اردکانی، در خطبه های نماز جمعه این هفته شیراز افزود: رهبر معظم انقلاب نیز به زیاده خواهی های دشمنان در جریان مذاکرات هسته ای اشاره کردند و با قاطعیت تمام پاسخ آنها را دادند.

وی ادامه داد:دشمنان انقلاب همواره نشان داده اندکه هیچگاه برعهدخود وفادارنبوده اند و هرجاکه موقع عمل فرارسیده به بهانه های مختلف روشی دیگر در پیش گرفته اند.

رضوی اردکانی بیان کرد: به دلیل اتخاذ چنین رویکردهایی است که رهبر معظم انقلاب با قاطعیت تمام اعلام کردند که اجازه توهین به دانشمندان ایرانی و همچنین بازدید از مراکز نظامی کشور را نمی دهیم.

امام جمعه موقت شیرازاظهار داشت:ملت ایران ازابتدای پیروزی انقلاب تحریم های دشمنان واعمال محدودیت ها را مشاهده کرده اند و در این سال ها و در سخت ترین شرایط به دستاوردهای بسیاری نیز دست یافته اند که همگی آنها از برکت همین تحریم ها و ایستادگی ملت است.

کاپیتولاسیون از کلمه capitulate گرفته شده و به معنای 'شرط گذاشتن' است و در لغت به معنای سازش و تسلیم است و بر قراردادهایی اطلاق می شود که به موجب آن اتباع یک دولت در قلمرو دولت دیگر مشمول قوانین کشور خود می شوند./ایرنا

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.