رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

رقابت۴۴۳عضوهلال احمرفارس در مسابقات قرآن

۱۳:۰۲ - ۲۰۱۵/۰۲/۲۴

رقابت۴۴۳عضوهلال احمرفارس در مسابقات قرآن

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس گفت: در مرحله استانی نخستین جشنواره سراسری قرآن و عترت سازمان جوانان هلال احمر، ۴۴۳ نفر از اعضای هلال احمر استان فارس در بخش های مختلف در دو گروه آقایان و بانوان در حال رقابت هستند.

فیض الله جعفری، در حاشیه این رقابت ها در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: مرحله استانی نخستین جشنواره سراسری قرآن و عترت سازمان جوانان جمعیت هلال احمر یادواره مرحوم آیت الله غیوری پنجم و ششم اسفندماه جاری در شیراز در حال برگزاری است که ۱۵۹ نفر در بخش آقایان و ۲۸۴ نفر در بخش خانم ها باهم به رقابت می پردازند.

وی افزود: این مسابقات در دو بخش کارکنان و اعضای جوانان هلال احمر از کانون های دانشجویی، طلاب و آزاد و در شش رشته حفظ، قرائت ترتیل، اذان، حفظ موضوعی آیات، حفظ موضوعی احادیث و مفاهیم قرآن کریم در حال برگزاری است.

جعفری اظهارداشت: در مرحله استانی این رقابت ها، هشت داور برجسته قرآنی از استان فارس در بخش خواهران و هشت داور نیز بخش برادران را ارزیابی و داوری می کنند.

وی اضافه کرد: نفرات اول تا سوم مرحله استانی نخستین جشنواره سراسری قرآن و عترت سازمان جوانان جمعیت هلال احمر یادواره مرحوم آیت الله غیوری، در استان تقدیر خواهند شد و نفرات برتر هر رشته به مرحله کشوری این رقابت ها که بهار سال ۹۴ برگزار می شود، راه می یابند.

جعفری عنوان کرد: اجرای برنامه با هدف معنویت افزایی فعالان شاغل در بخش های مختلف هلال احمر استان، ازبرنامه های مورد توجه در جمعیت هلال احمراستان فارس است.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.