رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

آغازکنگره منطقه‌ای ارتوپدی ایران در شیراز

۱۰:۰۵ - ۲۰۱۵/۰۵/۲۰

آغازکنگره منطقه‌ای ارتوپدی ایران در شیراز

نخستین کنگره منطقه‌ای انجمن ارتوپدی ایران با حضور متخصصان جراح و ارتوپدی استان‌های مرکزی و جنوب کشور در شیراز آغاز به کار کرد.

دبیر علمی کنگره منطقه‌ای انجمن ارتوپدی ایران صبح امروز در حاشیه آئین افتتاحیه این کنگره که با حضور استان‌های مرکزی و جنوب کشور برگزار شده است، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در این کنگره توانمندی متخصصان اتوپدی شامل انواع جراحی‌های مختلف مفاصل به نمایش گذاشته می‌شود.

سورنا رضازاده افزود: در این کنگره که به صورت بحث و گفت‌گو در زمینه آخرین دستاوردهای جراحی‌های ارتوپدی برگزار شده تجربه‌های مشترک و موفق جراحی ارتوپدی نیز بحث و تبادل نظر می‌شود.

وی بیان کرد: همچنین ‌تازه‌های تجهیزات پزشکی در زمینه جراحی ارتوپدی به نمایش گذاشته شده و استفاده از این تجهیزات نیز آموزش داده می‌شود.

دبیر علمی کنگره منطقه‌ای انجمن ارتوپدی ایران به محورهای ‌دیگر کنگره ارتوپدی اشاره و ‌مهم‌ترین آن را ارائه آخرین جراحی‌های پزشکی در شکستگی‌ها، تعویض مفاصل و جراحی دست و پا عنوان کرد.

رضازاده خاطرنشان کرد: امروز یکی از شایع‌ترین بیماری‌های ارتوپدی شامل شکستگی‌های در مفاصل بدن است که بر اثر سوانح ترافیکی صورت می‌گیرد.

 در این کنگره سه روزه که توسط انجمن جراحان ارتوپدی شاخه استان فارس و مرکز تحقیقات استخوان و مفاصل و گروه ارتوپدی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در محل هتل هما گشایش یافته تا یکم خردادماه ادامه دارد.

همچنین در برگزاری این کنگره انجمن ارتوپدی ایران شاخه اصفهان، خوزستان، کرمان و یزد مشارکت داشته‌اند./تسنیم

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.