رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

بوی نامطبوع خیانت از علوم پزشکی شیراز به مشام می رسد!

۱۲:۰۴ - ۲۰۱۹/۰۴/۲۳
وقتی معاون دانشگاه سودای ریاست در سر دارد؛

بوی نامطبوع خیانت از علوم پزشکی شیراز به مشام می رسد!

اقدامات اخیر این معاون دانشگاه برای کنار زدن رئیس از سوی قاطبه فعالین حوزه سلامت ، اساتید دانشگاه و حتی دانشجویان مذموم و غیراخلاقی شمرده شده و در خفا و نهان به انتقاد از این رویه پرداخته می شود .

به گزارش صبح شیراز ، این روزها اخبار عجیبی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز به گوش می رسد . پس سکته قلبی رئیس دانشگاه ، یکی از معاونان دانشگاه به شدت سودای ریاست را در سر می پروراند و شدیدا در حال رایزنی برای کنار زدن دکتر بهادر رئیس فعلی و تصاحب کرسی دانشگاه می باشد.

هرچند انتقاداتی درباره برخی انتصابات ضعیف دکتر بهادر و تسامح وی با تیم قبلی مدیریتی دانشگاه وجود دارد ولی اقدامات اخیر این معاون دانشگاه برای کنار زدن رئیس از سوی قاطبه فعالین حوزه سلامت ، اساتید دانشگاه و حتی دانشجویان مذموم و غیراخلاقی شمرده شده و در خفا و نهان به انتقاد از این رویه پرداخته می شود .

این روزها اخبار تایید نشده و ضد و نقیضی از  رایزنی های فشرده این معاون که از نیروهای نزدیک به تیم مدیریتی قبلی دانشگاه بوده ومتاسفانه از وجاهت علمی و پژوهشی لازم برای ریاست دانشگاه و حتی معاونت علوم پزشکی شیراز نیز برخوردار نیست ، با مقامات وزارت خانه مسئولین استانی و نمایندگان مجلس  به گوش می رسد که امید است این اخبار صحت نداشته ونتیجه بخش نباشند و حرمت رئیس فعلی حفظ  و خلیفه کشی در علوم پزشکی شیراز باب نشود.

صبح شیراز به زودی گزارش های تکمیلی از تغییرات آتی در علوم پزشکی شیراز و گزینه های موجود منتشر خواهد کرد.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.