رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

استاندارجدید ازسیاست زدگی درفارس جلوگیری کند

۲۲:۰۱ - ۲۰۱۹/۰۱/۱۱
امام جمعه شیراز خواستار شد :

استاندارجدید ازسیاست زدگی درفارس جلوگیری کند

نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز با اشاره به انتخاب استاندار جدید فارس، گفت: خوشبختانه دولت استاندار بومی برای فارس انتخاب کرد و انتظار است وی به دور از سیاست زدگی استان را به سمت پیشرفت هدایت کند.

آیت الله لطف الله دژکام در خطبه های نماز جمعه شیراز افزود: استاندار جدید فارس به دلیل بومی بودن و طی کردن مراحل مختلف دستگاه های اجرایی فارس تجربه خوبی از وضعیت استان دارد و این حسن برای وی و این استان محسوب می شود که نیاز به گذشت زمان برای شناخت مسایل فارس ندارد.
نماینده ولی فقیه در فارس اضافه کرد: فارس استان پهناوری است و نیاز به انجام اقدامات زیادی دارد که باید انجام شود و از استاندار جدید درخواست دارم با حرکات سیاسی فرصت خدمت به مردم را از دست ندهد.
وی با اشاره به سابقه تغییر استاندار فارس در سالهای گذشته گفت: این مسأله به فارس ضربه زده که امیدوارم در آینده با محقق شدن ثبات مدیریت ارشد توام با نظارت بر فعالیت وی، دیگر شاهد این امر نباشیم.
آیت الله دژکام در ادامه به رویدادهای اخیر در شیراز پیرامون مرگ کارتن خواب ها اشاره کرد و گفت: در مواجهه به این مساله حرکت خوبی از سوی دانشجویان صورت گرفت که به ما مسئولان گوشزد کرد که این مشکل در شهر وجود دارد و البته خوشبختانه مسئولان امر نیز به جای لجبازی با این مسأله خوب برخورد کردند که منجر به ایجاد گرمخانه در شیراز برای بی خانمان ها شد.
امام جمعه شیراز گفت: بعضی مطالب ناامید کننده ای که در فضای مجازی قرار داده می شود و موجب نشر نومیدی شده گناه کبیره است؛برخی افراد با انتشار پست های ناامید کننده در فضای مجازی دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب را مورد نقد قرار داده و معتقدند باید با آمریکا مذاکره کنیم که این خیانت به جمهوری اسلامی است.
وی اشاره کرد: مسئولان نباید به فضای ناامیدی در کشور دامن بزنند که این مسأله خیانتی بزرگ به جمهوری اسلامی خواهد بود.
امام جمعه شیراز در ادامه به روز پرستار اشاره کرد و گفت: در بسیاری از موارد می توان از بیماران در منزل بهتر نگهداری کرد که هم هزینه های مالی مردم کاهش پیدا می کند و هم دستاوردهای بهتری نیز خواهد داشت که این مسأله از سوی مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شیراز در قالب ارایه طرحی در حال دنبال شدن است که در آینده جزییات آن عمومی خواهد شد. / ایرنا

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.