رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مشوق هایی برای سرمایه گذاری در نی ریز اختصاص یافت

۱۹:۰۱ - ۲۰۱۹/۰۱/۱۱

مشوق هایی برای سرمایه گذاری در نی ریز اختصاص یافت

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس اعلام کرد:مشوق های سرمایه گذاری در ۴ شهرک و ناحیه صنعتی شهرستان نی ریز با هدف حمایت از سرمایه گذاران و تولید و اشتغال اختصاص یافته است.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس، احد فتوحی پس از بازدید از چند واحد صنعتی در ناحیه صنعتی ده فاضل درجلسه رفع مشکلات واحد های صنعتی مستقردر شهرک های صنعتی نی ریز گفت:سرمایه گذاران به شرط ایجاد اشتغال و راه اندازی واحد های صنعتی براساس برنامه زمان بندی می توانند بین ۵۰تا ۹۰درصد مشوق سرمایه گذاری در این شهرک های صنعتی استفاده کنند.
وی ادامه داد: درحال حاضر کار واگذاری زمین در ۴ شهرک صنعتی در این شهرستان انجام می شود.
وی بیان کرد:شهرک صنعتی سنگ با ۱۸۶ هکتار مساحت، شهرک‌ صنعتی تنگ حنا با ۶۲هکتار مساحت ،شهرک صنعتی آباده طشک با ۹۷هکتار و ناحیه صنعتی ده فاضل نیز با ۴۶هکتار آماده استقرار واحدهای صنعتی است و شهرک صنعتی غدیر نیز با ۱۲۰هکتار در مراحل امورزیرساختی است.
وی افزود:در بودجه امسال در مجموع بیش از ۸میلیارد ریال برای امور توسعه زیربنایی در شهرک های صنعتی نی ریز درنظر گرفته شده که امیدواریم با تخصیص به موقع اعتبارات امور زیربنایی به نحو مناسب انجام شود.
فتوحی با بیان اینکه در مجموع مساحت اراضی در اختیار شهرک های صنعتی شهرستان نی ریز حدود۵۱۱هکتار است گفت:تاکنون ۲۴۰قراردادسرمایه گذاری با متقاضیان در این شهرک های صنعتی منعقد و از این تعداد حدود۱۸۰واحد تولیدی ،صنعتی و سنگبری با اشتغال افزون بر ۲۱۰۰نفر در مرحله فعالیت و ۶۰واحد نیز درمرحله ساخت و ساز است.
اختصاص مشوق ها در شهرک های صنعتی غدیرگه ،ده فاضل ،تنگ حنا و آباده طشک است.
شهرستان نی ریز در فاصله ۱۹۲کیلومتری شرق شیراز قرار دارد. 

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.